Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi anyukák! Bébiszitt...

Nyíregyházi anyukák! Bébiszitter kérdés!? Segítséget keresek gyermekem mellé heti pár órában. Ajánlanátok megbízható bébiszittert? Személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan nem anyuka vagyok, hanem nyíregyházi bébiszitter, de tudom ajánlani hogy csinálj hirdetést és tedd ki mondjuk az egészségügyi főiskolához. Ott sokan tanulnak szülésznőnek, védőnőnek, ápolónak, és gondolom neked sem hátrány ha az aki vigyáz a gyermekedre tud segíteni ha baj van, esetleg tanácsokat is tud adni.
2013. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
itt vagyok! :) nyíregyházi vagyok, az egészségügyi karon végeztem, és vállalok szívesen babysitterkedést! :) imádom a gyerekeket, és van tapasztalatom. :)
2013. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!