Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 6 hónapos babája is rázza...

Más 6 hónapos babája is rázza néha a fejét?

Figyelt kérdés
Mintha azt "mondaná", hogy nem-nem-nem, jobbra-balra rázza a fejét elég gyorsan pár mp-ig. De ez így a semmiből jön neki, normális dolog ez?
2015. jan. 13. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta 6 hó körül. Amúgy tud már kúszni, esetleg mászni? Mert ha nem, akkor lehet hogy az fruszrálja.

Nekem az orvos anno ezt mondta.

2015. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy mindig akkor csinálta, ha hasra tettem.
2015. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kúszik még, csak próbálkozik vele. Ha kézben van akkor is csinálja ugyanúgy. Jobban visszaemlékszek csinálta ezt szinte újszülött korától, csak akkor még nem rázta ennyire, akkor olyan volt mint amikor pl. rászáll egy szúnyog és egy picit megrántja a fejét. Lehet hülye hasonlat:), de akkor csak kicsit csinálta. Most meg szó szerint úgy rázza azt nézem mikor szédül el.
2015. jan. 13. 00:55
 4/6 kloetta ***** válasza:
az enyém 9 hónapos kisfiú. akkor "rázkódik meg" ha pisil, mert csikizi ahogy lefolyik neki.
2015. jan. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam,de ha újszülött korától csinálja akkor érdemes lenne elvinned neurológushoz,csak hogy megnyugodj.

Az én babám most 6 hónapos és rázza a fejét de tényleg úgy mintha azt mondaná,hogy "nem-nem".

Viszont az első lányom sokat rázta a fejét és viszonylag sokáig,meg "repülőzött" is és kiderült,hogy halmozottan sérült.Hozzáteszem nem látszott rajta semmi.Kb 2hós koráig hetente jött házhoz a védőnő és a doktornő is és egyik sem vett észre rajta semmit.

2015. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden baba más persze, az enyém 6,5 hónapos de ilyesmit sosem csinált. Ahogy írta valaki én biztos megnézetném egy dokival.
2015. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!