Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres csecsemő is lehet...

Tápszeres csecsemő is lehet vashiányos? Volt valakinek a babája 2-3 hónapos kprban vashiányos? Mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A babák 70-80%-a vashiányos, míg el nem kezdik a hozzátáplálást. Különösebb tünete nincs. Az én fiam is 4 hós kora óta azért kap vas cseppeket, mert hereduzzanat miatt kórházban voltunk és vért vettek tőle, így derült ki. Még kb 2 hónapig kell neki adnom, most 7 hónapos, csak anyatejes volt 6 hós koráig.
2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nálunk semmilyen tünet nem volt azon kívül, hogy fehér volt az arca. Csak azért derült ki, mert vissza kellett vinni egy hónaposan a babámat kontrollra és ott vettek vért is. Már nagyon alacsony volt a htc értéke, több hónapig kellett vasat kapnia.
2015. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tápszeres volt? A lányom nagyon rossz evő lett 2 hete :( előtte egy kis zabagép volt. 2hónaposan változott.
2015. jan. 2. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2 hósan vették észre,hogy vashiányos. Keveset evett. kb 12 hósan állt helyre.
2015. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hat hétig vegyesen tápláltam utána már egyáltalán nem volt tejem, így maradt a tápszer.
2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!