Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is kiakasztja a párja...

Mást is kiakasztja a párja mióta pici baba van?

Figyelt kérdés
Dirigál,úgy viselkedik mintha szívességet tenne,ha kicsit is vigyáz a babára és inkább haverozni megy,minthogy velünk legyen..És ez teljesen kikészít,ő meg nem veszi észre magát.
2015. jan. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Úgy érzem, te is gyarapítod azon anyukák sorát, akinek baromira nem az adott csávóval kellett volna összehoznia egy gyereket...
2015. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%
Mert nem lehet elviselni téged.
2015. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Őő.. hát.

Nekem a férjem kicsit más.. ha itthon van,szinte csak ő foglalkozik a babával(kiharcolja).

Tisztába teszi,eteti,fürdeti,altatja. Ugrál hozzá..

Ha itthon van nekem pihennem "kell",és nem hagyja,hogy elássam.

2015. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Az első válasz baromság. Ez nem azt jelenti, hanem egyszerűen vannak férfiak, akik könnyebben belerázódnak az apaságba, sőt egyáltalán nem is kell belerázódniuk és szinte úgy ellátják a babát, mint az anyjuk vagy jobban. És vannak férfiak, akiknek idő kell hozzá, hogy egyáltalán felfogják, hogy mi is történik velük és ők azok, akik az idő múlásával sem lesznek mintaapák, csak jobbak, persze vannak kivételek. Tehát ha azt hallod, hogy az enyém pelenkáz, öltöztet és fürdet, akkor ne rohanj haza és vond kérdőre a párod, hogy ő miért nem és bezzeg a x.y-nak a férje meg igen, mert az csak még több vitát szül. El kell fogadnod, hogy ő nem ilyen. Persze az jogos, hogy többet vársz el tőle és ezt jelezd is neki. De csak óvatosan, hátulról, női praktikával. Például én úgy csináltam, hogy mindenért megdicsértem, hogy milyen jól csinálja és kértem is, hogy most ő altassa már el, mert nála olyan szépen elalszik, nálam meg csak vergődik(nálam is simán elaludt volna :) ) és utána tök büszkén hozta pár perc múlva, hogy nézzem milyen cukin alszik nála. Szóval az én párom sem az a mintaapa, neki is idő kellett, és már egyre jobban összecsiszolódnak és persze én is rásegítek olyan trükkökkel, mint amit fent is leírtam. És azért az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy azért ebben az időszakban mi sem vagyunk olyanok, mint voltunk. Dolgoznak a hormonok és kicsit elsárkányosodunk. Nyugi, lassan helyreáll a rend! :) ;)
2015. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm szépen a kifejtett választ!!! A második kedves írónak üzenném, hogy rád is igaz,hogymindenki jobban járt volna ha anno lefolysz apád lábàn.
2015. jan. 13. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!