Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok sem szereti a...

A ti babátok sem szereti a körömvágást?

Figyelt kérdés
Az én Gyerekem vörösre ordítja magát, ha a körmét vágom, vagy a nóziját megtisztítom. Ez másnál is előfordul?
2015. jan. 14. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik olyan volt, hogy egy ideig szép csendben tűrte, majd az utolsó ujjacska előtt besokallt és kitört a balhé. Egy menetben hónapokig nem tudtam levágni az összes körmöcskét.


A másik gyereknél az egész művelet annyira balhés volt, hogy irigykedve néztem egy természetfilmben, hogy egy állatkerti nagyvadat elaltatták hogy rendbe szedjék (karom, fogorvosi kezelés és egyéb vizsgálatok).

2015. jan. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dreigang ***** válasza:
Alvás közben vágjuk: tegnap pl. a párom vágta a lábkörmét, én világítottam hozzá egy bringalámpával.
2015. jan. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja amit a tiéd kérdező. Én nem tudom megcsinálni míg alszik, egyből felkel, legmélyebb álmából is. Két emberes meló, én fogom, az apja vágja.
2015. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kelemen Szabina ***** válasza:
En minden vasarnap este furdes utan fulpocolas, es korom vagas egesz pici kora ota, jatekosan kell megoldani, koromvagasra ez elment vadaszni, ez meglatta, ez lelotte..... Fulpocolasra pedig 10 ig elszamolas vicces hangsullyal fulonkent ennyi. Es elvezi es varja, es tetszik neki, mosolyog es nyugottan tűri!!!!
2015. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi fiunk van, hogy nyikk nélkül bírja, van hogy végig üvölti. De mindig hálát adok az égnek, hogy nem annyira nehéz eset mint a húgom, aki inkább megtanulta lerágni a lábáról IS, csak ne vágják le neki. Ő hányt, amikor körömvágásra került sor, annyira utálta. Szerencsére ahogy nagyobb lett, elnőtte.
2015. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az enyém imádja. sosem sírt tőle, eddig csak szimplán tűrte, de amióta mondom hozzá viccesen hogy "nyissz - nyissz" azóta már végig neveti. nem tudom mi lehet a kulcs nem csináltam semmit különlegesen, szerintem csak babája válogatja.

8 hónapos a fiam.

2015. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!