Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárga, híg széklet tápszeres...

Sárga, híg széklet tápszeres babánál? Baj?

Figyelt kérdés
1 hónapos kora óta tápszeres a lányom,4 hónapos korában kezdtem el a hozzátáplálást. A múlt héten még székrekedéssel küzdöttünk,szerda óta pedig sárga,híg széklettel,olyan,mint amikor csak anyatejet kap.Szerda óta csak tápit kap,most felhagytam a hozzátáplálással. Tegnap este óta náthás és köhög is. Olyan sokat rak a pelusba,hogy a nyakáig olyan lesz. Folyadékot nem kap,mivel vagy nem issza meg,vagy éppen megissza,de 5 perccel később ki is bukja,háziorvos is,és kórházban is tudják,hogy nem iszik a tápszeren kívül folyadékot. Refluxos,de kezdi kinőni és tejfehérje allergia gyanús,így Milumil Pronutra tápszert kap (Pepti)
2015. jan. 17. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? A lányunknak fogzáskor elő szokott fordulni ilyesmi.
2015. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7 hónapos lesz. Gondoltam én is a fogzásra.Nem első baba,és a fiamnál sose volt ilyen,és ő születése óta tápszeres volt,neki nem volt híg széklete,nem változott a színe,szaga csak annyi,hogy rosszul aludt,és sokat sírt
2015. jan. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!