Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség. Vigasztalhatatlalul...

Segítség. Vigasztalhatatlalul sír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 2 hónapos.Sajnos refluxos így nutrilonnálam sűrített neki a tápit hogy megmaradna benne.A gond az hogy egy másfél - 2 hete napközben nem akar sokat aludni, ha alszik is akkor csak babakocsiban míg lemegyünk boltba,oviba, stb.max fél órákat.Ha itthon vagyunk ami nem sok idő vigasztalhatatlan.Pocak tele,hasa nem fáj,pelus tiszta,friss levegő van bent.Már nem tudom mit csináljak.Órát másfél órát képes sírni és nem tudok mit tenni.Ha kimerült akkor alszik egy órát és megint kezdi.Délelőtt még mosolyog délután 1- től meg nyugtalan.Segítsetek mitől lehet ilyen.

2015. jan. 17. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fáj a hasa? Az is lehet, hogy fáradt, azért sír. Olyankor erőltetni kell az alvást. Én olyankor bebugyoláltam, cumit adtam a szájába és kézben ringattam el, vagy bent a lakásban babakocsiban.
2015. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a hasa fáj mert pihizik rendesen meg széklete is van.Végig a karomban van és csak rángatózik,vergődik.Most is egy órát sírt.
2015. jan. 17. 15:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem pihizik hanem pukizik.
2015. jan. 17. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Kaja utáni vonaglás es sírás pedig hasfajasra jellemző, vagy a reflux miatt marja a nyelőcsővet. En elvinnem dokihoz, hogy vizsgálják meg, nincs e szervi baj.
2015. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fáj a nyelőcsöve. A sűrítés mellé gyógyszer kell, savlekötő legalább. nálunk a motilium és losec szedése hozott enyhülést
2015. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez kólikának hangzik. Jó esetben pár hét múlva magától megszűnik.
2015. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kólika lesz. Próbálj meg espumisant adni neki nekem mindkét fiamnál sokat segített.
2015. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,rájöttünk utánna hogy a fogcsírái nyomják a kis innyét. A dentinox bevált.
2015. jan. 29. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!