Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom kaphat...

3 hónapos kislányom kaphat laktózmentes tápszert ha az övé elfogyott és most nem tudok venni?

Figyelt kérdés

Van egy 2 évesem is, ő laktózmentes tápszert iszik. A kislányom Lactogen Harmonyt eszik, elnéztem egy dobozt, azt hittem hogy van még egy full tápszere de kiderült hogy az a doboz üres. Csütörtök reggel lesz csak orvos, nem tudok mással íratni receptet, kaphat helyette csütörtökig laktózmentes tápszert?

Holnapra még van neki tápszere, este felé fog elfogyni, szóval 1 napig kapná.


2015. jan. 19. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert más van a 2évesében min a 3 hónaponak valóban . Nézd meg sz összetétel. Amúgy holnap vegyél neki patikàban. Én nem adnàm neki.A.
2015. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A laktózmentes újszülött kortól adható, az van ráírva. Annyi csak a bajom, hogy a patika 30km, recept nélkül duplája a tápszer ára, ha csütörtökön kapunk receptet akkor meg mégegyszer menjek el kiváltani, olyan messzire...

Nemtudom...:( Lehet kénytelen leszek...

2015. jan. 19. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

most le fog mindenki pontozni...

Ha az van ráírva h újszülött kortól adható, akkor baja nem lesz attól hogy laktózmenteset kap egy napig.

2015. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor add neki nyugodtan ha az van ràírva :) A.
2015. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel újszülött kortól adható odaadhatod neki. De azért reggel azzal kezd, mert mi van ha nem eszi meg a babád? A laktózmentes tápszernek más íze van, mint a sima tápszereknek, nem olyan finom. Ha reggel azt adod és nem issza meg, akkor még mindig van időd gondolkozni, minthogy este adod neki, amikor már nincs a másikból és esetleg nem fogadja el.
2015. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már bátrabban odaadom neki. Reggel kezdem, mert igazad van, ha nem eszi meg még mindig van időm elmenni patikába.
2015. jan. 19. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze! Sőt, egészségesebb is :)
2015. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki.:) Az én 14 hónaposom is ezt issza most is, és ezt itta màr màsfél hónapos koràtól. A laktózmentes tàpszereknél csak 0+ hó van. Akkor lenne csak gond ha pont fordítva lenne, aki laktózmentes tàpszert iszik annak nem ajànlatos màst.
2015. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne adhatnád? Sőt, még könnyebb ezt megemészteni, mert nincs benne laktóz :) Az én fiam is ilyet ivott piciként, majd mikor bebizonyosodott, hogy nem laktózérzékeny, akkor váltottunk Lactogen Harmony-ra. Reméljük az ízével nem lesz gondja, bár szerintem nem annyira vészes, a Pepti (tejfehérje mentes) már gázosabb lenne :)
2015. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!