Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kor szerint mi a következő...

Kor szerint mi a következő tápszer? 4hós babátoknak melyiket adjátok?

Figyelt kérdés
A milupa milumil ha start 0+ hósat használjuk, de ma már nem volt elég neki a 150 ml hanem 210 ml-t evett meg. Pedig a dobozon 150-180ml-t ajánlanak. Szerintem nem táplálja már ez eléggé. Mitől függ a következő?
2010. febr. 7. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én főzelékeket adnék.És adtam.Most fognak lepontozni.
2010. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:)) Én nem pontozlak le :))

Megeheti a 200ml-t is nyugodtan, mi is ezt esszük és mi is ennyit. Gyümölcsöt adok már neki 10 óraira és jövő héten a főzit kezdjük.

2010. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan kezdtem a főzelékeket. (És nem a gyümölccsel kezdtem.) Amúgy, ha elfogy a startos táp, akkor szerintem át lehet térni a következőre. Azt nem tudom, hogy a milupa tápnál hány hónapos kortól van a lépcső, mi a Humanát esszük. (most 17 hónapos)
2010. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj! Az én 6 hetesem eszik Milumil HA startból 160 ml-t ,pedig csak 4 kiló. Nem kell annyira tartanod magad a dobozon lévő felirathoz. Nyugodtan ehet 210-et.Tudom, hogy drága a tápszer és gyorsan fogy, de ez van. Lassan gondolom úgyis elkezditek a hozzátáplálást, de az eleinte még csak 1-2 étkezést vált ki. amúgy 3 hónapos kortól van a Milumil HA1, de a védőnőm szerint nem sokkal nagyobb a tápértéke annak se.
2010. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan mi 210ml-t ettünk milupa milumi 1-esböl.3 héten át szoktattam a déli fözelékre.Nálunk igy megy.Tízorait nem eszik mert alszik,délután meg nem akar kanálból enni,ezért ekkor is tápszer.
2010. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is épp ez a gondom.200ml-t eszik már./Mildibé ha1/Holnap megyek a dokihoz kivi leszek mit mond.Váltsak-e tápszert.Sok helyen azt olvastam 6 hónál lehet váltani.Hozzátáplálást 5 hóig nem engedi./Ma elkezdtem gyümivel/Tejpépre gondoltam még.
2010. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől annyit adtunk neki, amennyit kért. Mindig sokkal többet kért, mint az előírt, a napi adag másfélszeresét simán megette. Szerencsére mi két hónap alatt át tudtunk állni teljesen szoptatásra, pedig eleinte ujjetetőztünk, cumisüvegeztünk, minden volt, beleőszültünk a fejésbe, mosogatásba, sterilizálásba. Mindenkinek ajánlom, hogy ne adja fel, küzdjön a szoptatásért, menni fog, és megéri.
2010. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik elöttem szóló említette, hogy a tápértéke majdnem ugyanannyi a startnak és az 1-nek. De elvileg az állaga más, sűrűbb, így laktatóbb.
2010. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!