Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátok más szögből ugyanúg...

Kisbabátok más szögből ugyanúgy nez ki?

Figyelt kérdés
7 hós a Kisfiam. És ma megkaptam,hogy én két különböző babáról raktam ki a facebookra. Pedig a képeken a fiam van. Az egyik mikor megmutatták az apjának,hatra van picit a feje a másik rosszabb minőségű ott a kamerába néz és az is pár órás kép. Néztem és szerintem se hasonlít a két kép. Nálatok is volt/van ilyen?

2015. jan. 19. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A mienk sem gömbszimmetrikus.
2015. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le a képeket: egyiken a feje búbját, másikon a talpát mutasd! És akkor jogos az észrevétel!
2015. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én úgy jártam hogy egyszerűen nem tudtam a pár napos, hetes babát fényképezni, mert a képeken teljesen máshogy néz ki. mintha valami görbetükör lenne. igazából keskeny kis állacskája van, ívelt arcvonala, kicsit krémszínű a bőre, a képen meg pufók fej, hypo bőr.

barátnőim szórakoztak is ezzel, mert pár hónaposan is ez van sokszor, csináltak egy rakás karikatúrát róla a mobilfényképezővel.

2015. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor mintha két különböző gyerek lett volna.

Volt, hogy küldtem át egy friss képet a tesómnak, aki elég messze lakik tőlünk. Pár nap múlva jött hozzánk, mondta, hogy milyen más, nem is hasonlít a gyerek a fényképre:)

2015. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondják hogy nincs két egyforma arca :)
2015. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magam is észreveszem a kislányomon, hogy ha innen nézem akkor egészen másabb mint amikor onnan nézem... :)
2015. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) igen,nincs olyan kép amin valamiben nem "különbözne" önmagától. Ti melyik kórházban szültetek?
2015. jan. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!