Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés olajon piríthatok egy...

Kevés olajon piríthatok egy kis vöröshagymát 10 hónapos babám főzelékébe?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
spenóthoz fokhagyma kell nem vörös :) nyugodtan tegyél bele, én már 6 hónaposan is tettem egy kis fokhagymát bele hisz az adja meg a spenót ízét :) (10 hónapos baba amúgy meg nyugodtan eheti már azt amit magunknak főzünk és mi se hagyjuk ki belőle a vöröshagymát, max nem fűszerez az ember annyira erősen)
2015. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fokhagymával szokták készíteni,de az most nincs Itthon a kicsi meg beteg és nem akarok vele boltba menni esőbe azért gondoltam a vöröshagymára
2015. jan. 20. 13:44
 13/16 anonim ***** válasza:
nem tudom azzal milyen íze lesz, de hidd el semmi baja nem lesz tőle, nyugodtan tedd bele :) (gondolom nem egy egész fejjel akarsz neki beletenni :) )
2015. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Talátam fokhagymát Úgyhogy végül avval készítettem el.
2015. jan. 20. 14:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Elvileg sülve-főzve mehet a vöröshagyma, lilahagyma, fokhagyma csak egy éves kor felett.
2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
fokhagyma is mehet 7-8 hótól, csak nyersen 1 éves kor felett...
2015. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!