Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek extra beteges a babája,...

Akinek extra beteges a babája, ilyen gyakran az? Valami immunerősítő?

Figyelt kérdés
9 hónapos és már 3szor szedett antibiotikumot
2015. jan. 20. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 9 hónapos (koraszülött), folyamatosan beteg mert a nagytesó hazahozza a betegségeket. Eddig 2-szer írtak neki antibiotikumot, de csak 1-szer kellett szednie mert közben kórházba került és ott mondták hogy az orvos feleslegesen írt fel antibiotikumot. Sajnos ilyen piciknek nincs immunerősítő, max Cebion c vitamint szoktam néha adni neki, majd 1 éves korától mehet a Cebion multivitamin, az nagyon jó, nálunk a nagytesónak sokat segített mert ő is nagyon beteges volt amikor közösségbe került. Ha valaki ír immunerősítőt, annak én is nagyon örülnék.
2015. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az idő egyedül... az immunrendszernek meg kell tanulnia védekezni. Sok vitamin (táplálékban), sok séta odakinn. ÉN kint is altatok napi egyszer, ha nincs eső, vagy köd.
2015. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 shajni válasza:

Szia!

Az én kisfiam most 10 hónapos.Mióta tesója megkezdte az ovit azóta két hetente beteg szegény picurkám. Most írt fel nekünk immunerősítőt a gyerekorvosunk. Isopriponisine a neve(remélem jól írtam le a nevét :-) ). Még csak két napja szedi, nem tudom hatni fog-e. Egész télen Cebiont adtam neki,de az semmit nem használt.

Jobbulást nektek is!

2015. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shajni válasza:
Előző vagyok,a helyes neve az immunerősítőnek:Isoprinosine
2015. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!