Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszamennétek dolgozni ha...

Visszamennétek dolgozni ha hívnak, plusz jár a gyed extra, másfél éves baba mellett? Nincs bölcsőde a faluban, a nagymama dolgozik, babysittert kellene keresnem.

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Erre jó a gyed extra, vagy a bölcsi viszi el amit keresel, vagy a bébysitter. Na meg a gyerekkel se vagy. Ez ám a család támogatás!
2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
én biztos nem mennék így vissza.
2014. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát a gyereknek már nagyon kéne bölcsi, nincsen csana vagy magán a környéken. De ha nicns akkor is vissza mennék.
2014. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is visszamennek mondjuk napi négy órában ha van rá mód.
2014. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én visszamennék,mert máskor nem biztos,hogy lesz rá lehetőség.

Nálunk úgy lesz,hogy max egy éves koráig tudok itthon maradni a babával,ha lesz gyed extra ha nem.

Én örülök,ha vissza vesznek,sajna ez ilyen világ :-(

2014. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gabi86 ***** válasza:
39%
Én nem mennék vissza,csak akkor ha szükség van a pénzre.megélhetési gondokra célzok.ha lehet én itthon szeretnék maradni 3éves koràig,de majd meglátjuk hogy alakul az életünk.
2014. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 4 órás melóért ugyan mennyit fog kapni? És mennyit költ ezalatt bölcsődére? Az ugyan jó ha most lenne munkahelye, de ezeket a hónapokat a babával nem hozhatja vissza később.
2014. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én visszamennék, mert most van rálehetőség. Később nem biztos, hogy lesz. Ahol dolgoznál ott sincs bölcsi? Két éves koruk körül pedig a gyerekek is nagyon igénylik a közösséget. Persze, ideális lenne 6 óra mondjuk egy évig, de ha nincs 8 órában sem lesz baja a kicsinek.

Ha pedig nem megy bölcsibe sem, hanem találsz mellé egy aranyos nénit, akkor aztán tenyleg semmi gond nem lenne. De 2 éves kora körül tenyleg keress közösséget neki, mert nagyon szeretni fogja.

2014. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Óvónő vagyok, tehát tudom mi szól mellette és mi ellene. A munkaidőm napi 6,5 óra lenne amit távol lennék a kicsitől. Szívesen lennék vele 3 éves korig, vagy még tovább is, hisz ő a 3. gyerek lehetnék főállású anya is.:)A pénz jól jönne, persze most azt osztjuk be ami van. Szeptemberben kezdődik a tanév, akkor lesz másfél éves, viszont márciusban betölti a kettőt, és akkor már se extra, se semmi, csak a gyes! Na és tanév közben nem hiszem hogy mehetnék dolgozni, ha felvesznek mást, mert én nem fogadom el, nem lökik ki márciusban, tutti.:(

az oviba viszont csak 2,5 éves korban veszik fel leghamarabb.

2014. márc. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!