Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sötétzöld kaki?

Sötétzöld kaki?

Figyelt kérdés
Tápszert váltottunk laktózmentes milumilt adtam neki pénteken este zöld volt a kaki, nem adtam többet mert megijedtem. Azóta is zöldes a kaki. 1 napja a milumil szenzitívet eszi mivel hasfájós és semmi szer nem segít neki. Most ez zöldes kaki a váltástól van? Vagy az új szertől amit úgy kevertetett ki a doki neki, vagy virbucol kúp amit még péntek délután kapott. A védőnőt hiába kérdezem, nincs egy értelmes mondata sem.

2015. jan. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknál teljesen normális a zöld széklet.
2015. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres babánál előfordul zöld kaki, főleg, ha hipoallergén tápszert kap. A beba dobozára rá is van írva!
2015. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a zöld kaka, tápszer is okozhatja, de anyatejes babáknál is ha túl sokat esznek. Orvost is kérdezheted nem csak a védőnőt. Ha nem nyugtat meg akkor pedig beviheted neki az egyik kakis pelust, hogy megnézze nincs e gond.
2015. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sír többet és nem vettél észre változást a babádon,akkor semmi gond.
2015. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuuuh köszönöm a vàlaszokat, megnyugodtam!!!!! :) :) :)
2015. jan. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!