Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám reggelre nyakig...

Ha a babám reggelre nyakig bekakilt, akkor ennek oka az, hogy én ettem túl sok édességet előző nap, vagy szimplán teleette magát?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni, mert akkor máskor nem eszek annyit...

2015. jan. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
most gondolod attól függ az ő kaki mennyisége, hogy te mennyit eszel? gondolkozz picit...
2015. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ebben a kategoriában egyre gyagyább emberek tesznek fel kérdéseket...


nemt udom minek "ennyire" fiatalon szulni mikor az illeto semmivel sincs tisztában.

2015. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert akkor viszont lehet hasmenése van a kicsinek.
2015. jan. 7. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Már bocsànat, de nem kellene általánosítani! Egyàltalán nem biztos, hogy a kérdező fiatal anyuka. Találkoztam már rengeteg idióta kérdéssel első babàs 30-asoktól! Ha pedig fiatal, akkor sem jellemző mindenkire! Nem életkorhoz kötött, hanem intelligenciához!


(Egy 24 éves, 2 gyerekes anyuka.)

2015. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hasmenèst azt èszre veszed az olyan mint a kaki színű víz...

Az hogy mennyit kakil egyàltalàn nem függ adtól mit ès mennyit ètkeztèl...

2015. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez az oldal pont arról szól,h segitsünk olyanoknak,akik valamiben nem biztosak.lehet,h számodra hülyeségnen,banálisnak tűnik a kérdés,de a kérdezőnek esetleg megfordul a fejében,hogy-mivel szoptat-és ez átmehet a tejbe,mit ehetett,ami problémát okozhatott.nekem is többet sirdogált éjjel,mikor csokit ettem.nem biztos,h volt összefüggés-de lehet.

én vigyáznék azért az édességgel.

2015. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!