Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba HA pro Start-tól nagyon...

Beba HA pro Start-tól nagyon büdi és sötétzöld kaki? Előtte anyatejes volt és teljesen szagtalan volt a kakija, lehetséges, hogy ennyire büdi lett a tápszertől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, nálunk büdi volt, bár nem sötétzöld
2013. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is büdi volt illetve sötétzöld,ráadásul 2-3 naponta...
2013. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap szóltam a dokinak,hogy írjon másik tápszert.

Elképesztően büdöseket kakil,és pukizik tőle,és a színe szinte méregzöld....

Tudom szoptatni is,de kapja ezt a tápszert.Először nem tudtam hogy ettől van,csak halálra rémültem a kaki színétől.Aztán elolvastam a tápszer dobozt,és rá is van írva.

Remélem a másik tápszertől elmúlik!

2013. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm Nektek a gyors válaszokat, így azért megnyugodtam!

A színét gondoltam, hogy a ettől van, mert azt olvastam a dobozán, dehogy ennyire büdös legyen azt nem gondoltam volna...

Ja, és nekünk is volt, hogy 2-3 napig nem nem tudott kakilni tőle ( előtte amíg tisztán anyatejes volt napi 4-5 kaki volt) de utána rátaláltam a Baby calm cseppekre és azóta minden nap van 1 kaki!

2013. jún. 27. 16:13
 5/5 anonim válasza:
HA tapszert kellett vegyunk, mert az adott boltban nem volt normal, es mara a lanykam is sotetzold budoset kakilt. megnyugtato, hogy ez nem koros
2013. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!