Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan altattátok napközben...

Ti hogyan altattátok napközben babátokat? Az utóbbi időben a sok mozgás, játék miatt elfárad, nyűgös, majd sírós lesz és nem akar aludni. Eddig a babakocsiban is elaludt. Az éjjelt átalussza, de a nappalok a fáradtság miatt mostanában nem jók.3 hós

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Babakocsiban a teraszon. De sokszor aludt el a nappaliban a kanapén.
2015. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Soha nem altattam egyiküket sem. Kezdettől arra szoktattam, hogy aludjon el egyedül. Amikor idő volt betettem az ágyba, kicsit besötétítettem, bedugtam a cumit a szájába és kimentem. Picit nézelődött, aztán bealudt.

Nem cumizik? Az általában nyugtató hatással van a picikre.

2015. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem lehet, hogy nem teszed le időben? Az én kisfiam mindig akkor nem tudott aludni, mikor már túl fáradt volt. Figyeld meg, hogy nagyjából mennyi időt tud fent lenni nyűgi nélkül. Ne várd meg, míg sírós lesz az álmosságtól. Tedd le aludni, amint látod, hogy kezd álmosodni.

Én napközben mindig kint altatom a babakocsiban.

2015. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Amint az álmosság első halvány jelét láttam, azonnal rohantam vele az ágyához.


Néha 2-3 percen el lehet bukni a mutatványt, mert átlendül a holtponton, aztán fújhatod.

2015. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hordozókendőben. Majd mikor elaludt (kb. 5 perc alatt) letettem.
2015. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolót miért pontozta le valami agyoniskolázott szuperanya(akiMINDIGCSAKALTATJARINGATJAababáját)???

Mi ebben a rossz, ha valaki úgy szoktatta a kisbabáját, hogy elaludjon magától? Irigyek vagytok, hogy neki nem kell még az altatással is szenvednie? :)

Ő válaszolt a Kérdező által feltett kérdésre! Mit kell lepontozni? (Ezt most nem bírtam magamban tartani)


Kérdésre válaszolva: Sehogy. A kezdetektől fogva úgy szoktattam, hogy egy hang nélkül, magától elaludjon. :)


Jöhet a lepontozás az irigy szuperanyáktól, éljétek csak ki ezzel magatokat, hajrá :D ( nagyobb öröm nincs , mi? ;) )

2015. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cicin aludt 3 hosan semmi nem valt be. aztan 5 honaposan a felvesz-letesz modszerrel (kb amit a 2-es ir csak en felvettem megnyugtatni) cumival megtanitottam onalloan alidni. csak azert nem korabban, mert a cumit se fogadta el. elso nap sirt kicsit, vigasztaltam, azota elalszik 5 percen belul, csak ott kell alnom fogni a kezet az agyaban mig lecsukodik a szeme. tudom szaranya vagyok
2015. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!