Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek fitt, hogyan...

Hogyan legyek fitt, hogyan valtozzak meg? (regeny lent)

Figyelt kérdés
A tavalyi tanevem eleg rossz volt, depis voltam, tanultam mellette rengeteget, es 2-3 orakat aludtam, a het vegere persze kibuktam.. A jegyeim nem voltak 3as alatt, de lelkileg osszevoltam torve, es ugy neztem kb ki, mint egy hulla :) most 4honapja van kapcsolatom, es lelkileg jol vagyok, de nem tudom hogyan alakitsam a jovo tanevemet. Tanulnom kell, szeretnek a baratommal lenni, szeretnek fel-1orat naponta futni, mozogni, es emellett aludni is szeretnek, vagy legalabbis nem halottnak, hanem frissnek erezni magam.. Ebben, ugymond napirendtervezesben szeretnek segitseget kerni. Hogyan tudom mindezt megtenni? Vagy ha olyat tudna valaki, amitol reggel ha felkelek 1-2orat nyerek (hallottam olyat, hogyha az ember reggel zuhanyzik ugyerzi mintha 1 oraval tobbet aludt volna) szoval..help me :/ 16/L.

2013. aug. 9. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ajánlom őt a figyelmedbe..:) [link]

reggelente szoktam 20 percet tornázni teljesen kicsinál utána zuhany és indulhat a nap..:) regisztrálj a az ingyenes edzéstervére. Hidd el megéri!

2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!