Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen kivagyok! Miért...

Már teljesen kivagyok! Miért nem akar aludni a kisfiam? 8,5 hós a kisfiam és 3 napja állt fel elöször a kiságyba azóta ha alváskor beteszem annyira felpörög hogy nem akar aludni!

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt? Hogy kezeljem? Már teljesen kivagyok mert minden alvásnál ezt csinálja!!
2010. febr. 8. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Kismanóm nem töltötte be a hét hónapot,mikor térden ált,másnapra felált.

Éjszaka volt gond az alvással.

Megébredt,felált,és csak vigyorgott 2-3 órán keresztül.

Nem tudsz mit csinálni,amiíg friss és új neki ez az élmény.

Mi elfektettük,felállt.

Ez ment.

Aztán hagytuk had ácsorogjon,és mikor kiáldogálta magát,elfeküdt és aludt.

Ezt pár hétig biztos így fog menni,aztán minden visszaáll.

Sok kitartást,bízzunk benne,nem tart sokáig.(mármint ha az éjjel is ezt csinálja,hogy ácsorog)

2010. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Isten hozott a klubban :)


A kislányom 7 hósan felállt. Akármit csináltam vele, és imádta. Még ringatással alszik el (lehet felhördülni) szépen el is cummog, mikor már szuszogni kezd leteszem. Alig takargatom be, mint a villám ugrik négykézláb, majd feláll és "magyaráz".

Hála égnek csak nappal csinálja. Én úgy oldottam meg (egyenlőre a szeparációs szorongás és a kórházi "élmények" kiheverése miatt) magam mellé fektetem, akkor hozzám bújik és elalszik. Ha fel akar kelni akkor nem hagyom, nyöszörög, majd beletörődik.


8 hós a baba

2010. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!