Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép név az...

Szerintetek szép név az Armandó? Összeillik a vezetéknévvel ami Vadászi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 21:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"csakis a romáknak jut eszébe az Armandó,Dzsesszika,Larissza,Kendra és társai..."


Elég kevés ismerősöd lehet...Kendra kifejezetten divatos, Larissza is. Én még olyan ÉRTELMISÉGI magyar családot is ismerek, akik Linettnek hívják a gyereket.


Egyébként ezek a spanyolos nevek, hogy Armandó, Antónió, Márió stb. valóban kifejezetten idegenek, szappanoperásak és ha nem is arra következtet az ember, hogy cigány találta ki, akkor arra, hogy az illető a mexikói és venezuelai szappanoperákon szocializálódott és nem lehet túl okos.

2015. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki a kérdést? Ezek a típusú nevek (Rodrigo, Romeo, stb.) tipikusan a roma rétegre jelkemzőek, ahogy az Armando is, akár tetszik neked, akár nem. Megkérdezted, ki mit szól hozzá, leírták, erre te felhúzod magad. Szerintem sem szép név, de a ti gyereketek és olyan nevet adtok, ami nektek és nem a gyakorira válaszolóknak tetszik.
2015. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem értem miért büntetendő cigányozni? Én magyar vagyok akkor valaki azt mondja rám te magyar, azt megbüntetik? :D de most komolyan..sokkal felháborítóbb az ha egy határontúli MAGYART románoznak szerintem. Amúgy a kérdésedre visszatérve ha nektek szülőknek tetszik ez a név, akkor ne foglalkozz már véleményével. Ne másoknak akarj megfelelni, ti dolgotok, ti családotok.
2015. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

akkor arra, hogy az illető a mexikói és venezuelai szappanoperákon szocializálódott és nem lehet túl okos.


Na szerintem meg ez a mondat volt kissé előítéletes...

Egész életemben jeles voltam, 2 diplomám van, nagyon jó munkahelyem, értelmiségi vagyok, pedig TELENOVELLÁN (a szappanopera az más műfaj) szocializálódtam, (nagymamámmal néztem kiskoromban és megszerettem) és mai napig nézek 1-2 jobbat. Emiatt ne lehetnék okos? Szerintem az nem túl okos, aki ilyet állít. Persze ettől függetlenül nem nevezném se Ármándónak se Eszmeráldának a gyerekemet.

2015. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!