Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog-e, hogy 8...

Normális dolog-e, hogy 8 hónapos szép, egészséges lányunokámat mindig az apja fürdeti? Hasát, popsiját puszilgatja. Lábánál fogva hintáztatja, lóbálja fejjel lefelé?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 22:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Normális. Az apja.
2014. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Melyik része nem normális ennek szerinted és miért? A fürdés? :D Vagy a puszilgatás? (Az apjáról bezsélünk...) Vagy a fejjel lefelé lógatás? (Az a legkevésné "normális", annak én nem örülnék, visszajöhet szegény babának amit megevett, de maxumim mondanám, hogy ne vagy csak óvatosan...)
2014. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Mièrt ne lenne normàlis? Nàlunk is apa a fürdőmester a fiamnàk is ès a lányomnàl is...õk is imàdjàk a haspuszit hintàzàst lóbàszàst...

Kell ennyi közös èlmèny, hisz apa egèsz nep dolgozik...

2014. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

általános, hoyg apukák fürdetnek, mert erősebbek, a gyermeket biztonságosan kell tartani, kivenni..

az meg, hoy agyon puszilgatja rám is jellemző

megtudnám enni a popsiját is :D

2014. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, Kérdező! Írd már le, kérlek, milyen értelemben nem normális ez! Valóban érdekel, nem kötözködni akarok.
2014. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te nem vagy normális, ha ilyet kérdezel. Az apja had puszilgassa már. A lóbálást persze nem kell vadul művelni, de biztos nem esik túlzásba.

Ja és csak hogy megbotránkozz: a 3 éves lányunkat is gyakran fürdeti a férjem, és puszilgatja is. Lóbálná is de már nehéz, és nem akarja fejre pottyantani.

2014. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
A fejjel lefelé lóbálás nem, akár az apja csinálja, akár az anyja. Egyébként nem pedofil a vejed. Te viszont nem vagy az anyósok gyöngye.
2014. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is normális, nálunk a fiúkkal is ezt csinálja/csinálta az apjuk. Lógatást, csak ameddig a gyerek röhögve élvezi, de kap tőle puszikat hasra, popsira is még a kisebb, pedig 10hós fiú.
2014. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Akkor szerinted az se normális, ha az anya a fiát fürdeti és puszilgatja????
2014. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért látsz bele rosszat? Ez a nem normális szerintem.
2014. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!