Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Jurij névről?

Mi a véleményetek a Jurij névről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem anyakönyveztethető, de nálunk apa orosz, ezért orosz nevet fog kapni, de olyat, ami könnyen kimondható, megjegyezhető a magyaroknak is. Eddig ez tetszik mindkettőnknek, a többi olyan vagy túl "old school" orosz volt az én ízlésemnek vagy ha tetszik is nagyon nyomin kellett volna írni. Esetleg valami ötlet?
2015. jan. 23. 02:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul a Jurij, de így magyarosan leírva borzalmas..


Az Iván szerintem nagyon vagány. Nem túl elcsépelt, különleges. Az Igor sem rossz, bár egy kisgyerekhez annyira nem illik.

2015. jan. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az Ivan vagy a Maxim jobban tetszik.
2015. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is fura leírva, Igor, Iván tényleg jó, vagy Anatoli, Anatolij, Aleksis, és még csak az A-nál jártam :-)

[link]

2015. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Borisz.
2015. jan. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet írni, vagyis hasonló a Juri, nekem az jobban tetszik, ha már. Bár a legjobb az Iván, Maksim.. szerintem :)
2015. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jobb úgy, hogy "Juri". Szerintem is jó még az Igor.
2015. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ivan.
2015. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ivan, Urie, Vadim, Viktor. Szerintem amúgy szép a Jurij.
2015. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a meg a Jurij olyan old school-os. A 20 évvel ezelőtti oroszkönyvemből rémlik, de sztem már akkor sem volt divatos.
2015. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat. Az Iván amúgy eszünkbe sem jutott eddig, pedig tényleg szép.

Írtatok másikat is, amik amúgy jók, Vadim, Anatolij például, de olyat szeretnénk, amit azért - ha nálunk nem is használatos - legalább ismer az én családom is, nem az van, hogy "mi is a neve a gyeröknek, nem tudom megjegyezni, Ve..Va.. micsoda de nézd meg Katikám itt a képe milyen szép". :) Úgy voltam vele, hogy ezt másnem Gagarinról is levágja majd mindenki.

2015. jan. 23. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!