Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vezetitek a babát, amikor...

Ti vezetitek a babát, amikor még nem megy magától, mármint két kezét fogva léptetitek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem vezettem sehogy. Nem tesz jót. Ahova tudott, oda elment kapaszkodva, ahova meg nem, oda elmaszott, legalább azt is csinálta jó sokat. Hajt a tatár, hogy ennyire sietsz?
2015. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem hajt semmi, de ordít és sír, ha nem vezetjük.

Bútorok mellett kapaszkodva lépeget, nagyon sokszor megáll egyedül, és egyensúlyoz.


Van, aki azt mondta, vezethetjük, nem lesz semmi baja, mások meg azt, hogy ne vezessük.

2015. jan. 24. 08:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezáltal fogja megtanulni, hogyan kell egyedül járni, hogy akar járni. De ha vezetgetitek, sokkal.később fog rájönni a módjára. A Dévény torna honlapján van fent egy nagyon jó tájékoztató füzet arról, hogyan kell fejlődni egy gyereknek és mit nem szabad csinálni. Három dolgot tilt kategorikusan: az ültetést, kompot és vezetgetést. Ezt gyógytornászok írták. De a különböző gyógytornászok is egyet értenek abban, hogy ezt a hármat tilos. Nekem még senki nem mondta, hogy szabad, gyerekorvos, védőnő is azon a véleményen van, hogy ártalmas. Most próbálgatja az akaratát, de nem kell mindig engedni neki. Ha majd a késekkel akar játszani, azt is megengeded, mert különben sír? Határokat kell szabni, ez a szülői lét nagy nehézsége. Ő még nem tudja, hogy mi a jó neki, neked kell korlátokat szabni, megmutatni mi a jó és mi nem az.
2015. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Inkább azért ordítson, hogy nem vezetitek, mint később, a fűző miatt, amit a gerincferdülés miatt kell hordani. Nem is tudom, minek tetted fel a kérdést, ha nem hiszel x darab hozzászólónak, aki azt mondja, hogy nem szabad. Egy ember sem írta, hogy szabad. De ha nem hiszel nekünk akkor vezetgesd nyugodtan és vágd gajra a csontjait és a gerincét. Néha meghökkenek, hogy mennyire nehéz felfogású emberek vannak.
2015. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én meg meghökkenek, mennyire bunkó emberek vannak.


Nem azt írtam, hogy nem hiszek x hozzászólónak, csak leírtam, hogy sokan azt mondják, lehet, pl.sógornőm is vezetgette a lányát, megtanult korán járni a kislány és semmi baja a gerincének.

Anno minket is vezetgettek, az is tuti.


A normális válaszokat köszönöm, nem vezetgetjük a gyereket, mióta kiírtam a kérdést.

2015. jan. 27. 21:06
 16/16 anonim ***** válasza:

sose vezetgettem, saját tempójában ment, amikor ment, most meg a kezemet fogja nyilván, de nem azért, mert vezetni kell, hanem pl. át kell menni az úttesten stb.

18 hónapos, 7,5 hónapos kora óta jár

2015. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!