Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Almalé lazithatja a székletet?

Almalé lazithatja a székletet?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám, de nem szeretném gyógyszerekkel lazitani a székletét. A babateáktól fáj a hasa, infakol nem jött be. Úgy gondoltam almalét vizeznék fel neki, hogy igyon és hátha bejön.Vagy ilyen formában is inkább hasfogó az alma? Sima vizet nem issza meg, tápszeres.

Öszit nem szeretném neki adni, mert a lányomnak ekcémát hozott ki


2015. jan. 23. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az alma is inkább hasfogó szokott lenni.

Ha őszilét nem szeretnél, akkor esetleg próbáljatok meg másfajta tápszert, lehet az a gond.

2015. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valószinü a tápszer az, csak sajnos már nagyon sokat kipróbáltunk, és fáj a hasa mindegyiktől, konkrétan átordítja szegény a napot, és ettől végre nem fáj a hasa. Úgy vagyok vele ezt a hónapot valahogy megoldom, utána ha már ehet akkor remélhetőleg megoldódik a probléma. Szerencsére nem vészesen kemény, se nem száraz a kaki, azért is gondoltam ha iszik talán az is elég.
2015. jan. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!