Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasárnap hajnalban írtam ki a...

Vasárnap hajnalban írtam ki a kérdésem, azoknak, akik válaszoltak és érdeklődtek. Miért nem volt a férjem legalább most őszinte?

Figyelt kérdés
Azaz anyuka vagyok,akit 11 hónapos babával hagyott el a férje.Köszönöm mindenkinek a válaszát.Tegnap este kiderült,hogy mégiscsak van nő a dologban,csak én 'nem jól tettem fel' a kérdést.Mintha egy másik bolygón ébredtem volna,minden érthetővé vált.Csak azt nem értem,hogy tudott volna úgy elmenni,hogy pont a lényeget nem mondja el,hagyta volna,hogy marcangoljam magam olyan dolgok miatt,amik már rég nem az én kezemben voltak.
2010. febr. 9. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

És most mi lesz?

Van segítséged,támaszod?Az én lányom is 11 hónapos.

2010. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
belinkeled az előző kérdésed?
2010. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Uhhh... bakker... nem irigyellek... Egyet dolgot tehetsz: a kicsire koncentrálsz ezerrel, és nem agyalsz a dolgon. NEM TE TEHETSZ RÓLA!!! Ha egy pasi félre akar menni, akkor félre fog menni, ha a fejed tetejére állsz, akkor is! Ne rágd magad rajta, mert a kicsi is érezni fogja, hogy nem okés valami. Minden idegszáladdal, szereteteddel koncentrálj rá, ha lehet, még jobban, mint eddig. Nem érdemes agyalni rajta, megtörtént, sajnos visszafordítani nem tudod a dolgot.

KITARTÁS!!!

2010. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 21.27. válaszoló voltam odaát a másik kérdésnél. Hát mégse kell megennem a kalapomat. Elég egyértelmű volt, hogy nője van, ezt meg is írtam neked.

És hazudik, hiszen ott azt írtad, anyukájának is azt mondta, nincs másik nő. Persze természetes, hogy hazudik...

És azért az nem igaz, hogy nem a te kezedben voltak a dolgok. Valami elromlott otthon a baba érkezése után, azért lett nyitott másik kapcsolatra. Te pedig annyira belemerültél a babába, hogy észre sem vetted.

2010. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Kitartás! Anyumat úgy hagyta el a férje, hogy én 3 öcsém 1 éves volt. Sajnos segítségünk nem volt! Meg lehet oldani. Légy erős! Kitartó! NEM A TE HIBÁD!
2010. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz,de túléled,hisz ott a kis támaszod,ő soha nem fog cserben hagyni téged,és igazán szeret.

Ha kicsit vigasztalódni akarsz,akkor pedig itt vagyunk mi is.


jobb lesz,meglátod!

2010. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia! sajnálom és kitartás!

belinkelnéd az előzményt, mert én arról lemaradtam!

2010. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Valami elromlott otthon a baba érkezése után, azért lett nyitott másik kapcsolatra."


Mi romlott volna el? Annyi esze nem lett volna hogy ha nősül akkor gyerek lehet? Az ilyen barom miért akar családot? Gyereket a hülye is tud csinálni, de azt fel is kell nevelni.

2010. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is majdnem hasonló szituba kerültünk...csak nálunk kisebb a baba és rettentően függünk páromtól, főleg anyagilag. Csak azt tudom kívánni, hogy kitartás, legyen erőd, a babád miatt, sok sikert kívánok!!! Én magam szerettem volna elhagyni a férjem de nem tehetem meg, mert akkor teljes létbizonytalanságba sodornám magam a babával... Légy erős, jönnek még szép idők
2010. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lemaradtam az előzményekről, de valószínűleg akkor is azt tanácsoltam volna amit most:

Légy erős! A gyereked számít rád! Egy ilyen alaktól meg jobb mihamarabb megszabadulni. Felháborító, hogy egyesek ennyire önző módon képesek belerúgni azokba akik eddig a családot jelentették számára. Értelmes ember először megpróbálja megoldani a problémákat, megbeszélni stb, és ha végképp nem megy akkor lép. De persze nem úgy hogy előtte megjátsza magát, és lehazudja a csillagos eget is.


Örülj neki, hogy megszabadulsz egy ilyen embertől, bár nem lesz könnyű, de sikerülni fog!

2010. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!