Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy is van ez most? Par...

Hogy is van ez most? Par napja arra a kerdesemre h mikor adjak be az EDAt sokan valaszoltak, amikor kered es h 2-3ujjnyi tagulas utan nem adjak mar.

Figyelt kérdés
Baratnom 3 napja 5ujjnyira nyiltan ment be a korhazba es akkor is kapott EDAt. Bar nem M. o. on tortent ez. Akkor most hogy is van ez?
2010. nov. 20. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Más a protokoll itthon és külföldön...ennyi
2010. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen jól tudod, ha 3 ujjnyira vagy nyitva már nem adnak, mert felesleges, onnan már "könnyebb" (bár nekem pont nem)

így nem adják oda annyi időre

2010. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is kérdés, hol történt.Mert vannak nyugati országok, ahol konkrétan azt csinálják amit az anyuka mond...gondolok pl Amerikára, ha ott kér valaki EDa-t, beadják, nehogy az anyuka később beperelje a dokit.

Amúgy itthon azért nem adják, hogy érezze az anyuka mikor kell nyomni.Mert így nagyobb erőt tud kifejteni.

2010. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem már császározni akart a doki, ezért túllőtt EDA-val, mégis tudtam nyomni.
2010. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már bő 2 ujjnyinál sem kaptam,azt mondták,már nincs értelme.Ez Siófokon volt.
2010. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!