Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasárnap hajnalban írtam ki a...

Vasárnap hajnalban írtam ki a kérdésem, azoknak, akik válaszoltak és érdeklődtek. Miért nem volt a férjem legalább most őszinte?

Figyelt kérdés
Azaz anyuka vagyok,akit 11 hónapos babával hagyott el a férje.Köszönöm mindenkinek a válaszát.Tegnap este kiderült,hogy mégiscsak van nő a dologban,csak én 'nem jól tettem fel' a kérdést.Mintha egy másik bolygón ébredtem volna,minden érthetővé vált.Csak azt nem értem,hogy tudott volna úgy elmenni,hogy pont a lényeget nem mondja el,hagyta volna,hogy marcangoljam magam olyan dolgok miatt,amik már rég nem az én kezemben voltak.
2010. febr. 9. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olvastam az előzményeket.Nehéz lesz.Vagyunk itt egy páran hasonló cipőben,egy anyukával tartom priviben is a kapcsolatot.Nem sajnálkozunk,de néha jó elmondani a panaszainkat olyannak,aki szintén ebben él.Vigyázz a picidre,a bánatod ne érezze!

2010. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Látod sajna igazam volt. :( Én írtam hogy 2x tapasztatam ezt a viselkedést,és hogy viselkedésten-ból tanultam. Ne marcangold magad.Nekem egy csúnya autóbaleset kellett ahhoz hogy magamhoz térjek,és belássam,hogy a gyerek apja nélkül is van élet ! A gyereknek nyugodt szülők kellenek. Mi elváltunk,de garantálom,jobb lett a kapcsolatunk! Viszi a lányomat,jól elbeszélgetünk,mind kettőnknek van kapcsolata.Igaz az első hetekben eléggé nehezen viseltem,de aztán megnyugodtam! Kitartást!
2010. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Még soha nem linkeltem kérdést egyik helyről a másik,hogy kell csinálni?Ott egyébként egész pontosan leírogattam mindent,ahogy reagáltam a válaszokra,bár az eredeti kérdésemre elég kevés konkrétumot kaptam:).Holnap jön értünk anyukám,és haza megyünk egy kis időre,már két hónapja nem láttam a családom,mert mobilitás terén eléggé a férjemtől függtünk.Próbálok készülni a babám egy éves szülinapjára,három hét múlva lesz.

És tényleg,ha egy kapcsolat tönkremegy mindkét fél hibás,csak kérdés,ki mennyire.Ez talán nem mindig fifti-fifti.

2010. febr. 9. 12:29
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az a kérdés? Én is válaszoltam ott. Nagyon sajnáltalak már akkor is, így még rosszabb gondolom lelkileg! De a babádért mindent! Sok erőt kívánok neked!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!