Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütifaló kincsesbödön? Tanuló...

Sütifaló kincsesbödön? Tanuló kutyus? Tanuló teknőc? Kisvonat?

Figyelt kérdés

6 hónapos babámnak szeretnék valamit, mert már úgy látom "kinőtte" a plüss babakönyvet, csörgőket, elég rövid ideig köti le Őt.

Mit ajánlanátok?

Esetleg a felsoroltakon kívül más?


2010. febr. 9. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A Sütifalót nagyon szereti a mi 9 hós babánk, a kutyussal csk birkózik, nézegeti, hallgatja. Még nem túl jó barátok.

A Sütifalóba bele tud nyúlni, kiveszi a formákat, egymáshoz üti őket, ha egymásra rakom, szétrombolja.


A habszivacs szőnyegen szeret játszani, nekünk is van állatos is. Én kiszedtem a kisebb formákat, szemeket stb és eltettem "nagyobb" időkre, mikor majd kirakózni tud velük. Így bátrabban ott merem hagyni a szőnyegen. (Ha nem mászna le róla...)

2010. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A fiam kedvence most a Playskool busy gears. Először félt tőle, de gyorsan megbarátkoztak és most félórákat elvan vele. Forognak a kerekek, villog, zenél, le lehet szedni a fogaskerekeket róla, visszatenni.

Itt mutatják, hogy működik:

[link]

2010. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja és Tescoban valami 2500 ft körül vettük tavaly
2010. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kapta az én babám a pf. zsiráfos golyo pályát imádja még most is 1.5 évesen,( akkor hason fekve tudta bedobni a golyot.)
2010. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nagyon olcsó megoldás: üres fél vagy másfél literes flakonba tegyél babszemeket (6-10db-ot), és jól szorítsd meg a kupakot. Lányom 10,5 hónapos, van FP formaevő doboza, meg különböző játékai, de a legjobban ez a babbal töltött flakon, meg a szaloncukor köti le. Ja meg nálunk is a habtapi, amiből tegnap csinált neki apucija kis kockákat. Abból szedi ki a betűket, és rágcsálja, amíg nem veszem el. Most ez a legújabb.
2010. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6 hós kisfiamnak van kutyusa, még nem igazán köti le hosszabb időre, a habtapi kis szemeit kiszedegettem, mert szétszedi darabjaira, és rágcsálja (fiú létére mindent szétszed, megrág:) rengeteg játéka van, de ami hosszabb időre leköti az a babatornázó, és szereti még azokat a játékokat, amik hangot adnak ki, pl. hápogó kiskacsa, nevető bogárka, és még mindig lázba hozza ha kis időre is a kiságy fölött és oldalán logó zenélő kismackók és holdacska. Szereti a vidám, macis képeket, és ami a legjobban, leghosszabban leköti, az a nagy akváriumunk, amiben színes halak úszkálnak és ki van világítva.
2010. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos választ! :)
2010. febr. 13. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!