Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütifaló kincsesbödön? Tanuló...

Sütifaló kincsesbödön? Tanuló kutyus? Tanuló teknőc? Kisvonat?

Figyelt kérdés

6 hónapos babámnak szeretnék valamit, mert már úgy látom "kinőtte" a plüss babakönyvet, csörgőket, elég rövid ideig köti le Őt.

Mit ajánlanátok?

Esetleg a felsoroltakon kívül más?


2010. febr. 9. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi vettünk egy tanuló kutyust és kaptunk egy sütifalót. Az én kisfiam még csak 4 hónapos, de már most nagyon érdekli. A kutyus sokkal többet tud, több dalt és több mondókát meg szavakat mond, a sütifaló ilyen szempontból sokkal egyszerűbb. 2 féle dal, plussz megnevezi az 5 formát és számot. Szerintem a kutyus jobb választás.
2010. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hááát, az én fiam 6 hós és van egy sütifalónk :) egyenlőre ugyanúgy a szájába tömi az egészet, mint a csörgőit, neki még nagyon korai. Szerintem ezeket a játékokat, akkor tudják igazán élvezni, amikor már ülnek és szabad a két kezük, tudnak pakolgatni. Az pedig, hogy a formákat beillessze a helyükre még szerintem nagyon messze van... legalábbis nekünk.

én úgy tapasztaltam, hogy inkább azokat a tárgyakat nézegeti, amik nem a játékai :)) pl műanyag kanál, kistányér, flakon... az én fiam például pl most nagyon szereti szétszedni a habi-tapit, és persze ezt is mindig megcsócsálja :)

2010. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ja, hát a habtapi nálunk is sláger, állandóan nyalogatja, kapargatja, csak attól félek, hogy egyszer addig kaparja, hogy valamelyik állat szemét kikaparja és bekapja, lenyeli...mindig résen kell lenni....

igen, a kiskanál, kistányér, távirányító, flakon itt is sláger, de a kedvenc a légzésfigyelő! Ha nem figyelek, már eszi, ráadásul kölcsön kaptuk. Tegnap elvettem tőle és olyan hisztit levágott! És még csak 6 hónapos, mi lesz később....

én is úgy gondolom, hogy a sütifaló akkor lesz érdekes, ha már ül, csak láttam egy katalógusban, hogy 6 hónapos kortól ajánlják.

2010. febr. 9. 09:19
 4/17 anonim ***** válasza:

hát igen, persze nekik az a lényeg,hogy minél előbb megvedd... végülis már van olyan baba, aki ül hat hónaposan, még ha ritka is, mint a fehér holló.. :)

ez olyan, mint amikor a csörgőkre, meg pöri-forira ráírják, hogy 0 hós kortól... persze.. azt is csak minimum két hónapos koruktól értékelik.

A habitapin a kis szemeket, mi a hátoldalán lecelluxoztuk, hogy ne tudja lenyelni, bár szerintem az is két másodperc lesz neki szétszedni...:)

egyébként én is kíváncsi leszek a többi válaszra, mert az én gyerkőcömet is egyre nehezebb lekötni :)))

2010. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyus nagy sláger! 5 hósan kapta és még mindig imádja!! 7 hós
2010. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk sütifalónk van. 6 hónaposan kapta karácsonyra. A zenét el tudja indítani és tetszik neki,ahogy világít az orra. Van még egy világító zenélő magnóféle is,azt is szereti. A lényeg,hogy legyen hangja és nyomkodhassa.
2010. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekünk van sütifalónk,és most kezdi lekötni igazán,és most kezdi a formákat is beleilleszteni.13 hónapos a kisfiam!6 hónaposnak inkább a kutyus jobb választás ,és a zenélő,villogó játékok!A mi kisfiunkat ilyen játékok kötötték,és kötik le jobban!A habtapi hátulját mi is leragasztottuk,és eddig még nem sikerült szétszednie,pedig nagyon érdeklődő kisfiam van!Nálunk széles ragasztószalaggal van X formában leragasztva!

2010. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mi mászó mackót kaptunk karácsonyra, de azt nem nagyon ajánlom nem igazán játszik vele, viszont van egy FP kulcscsomója, amiből az egyiken nagy gomb van, amit ha megnyom, akkor zenél, na azt imádja, Ezért gondolkodom én is pont ezeken a játékokon, uh én is kiváncsi vagyok a véleményekre.
2010. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sokféle játékunk volt. Ezek közül mind meg van.Tapasztalat. A kutyust egyáltalán nem szerette. Az inább a szülők kedvence. Olyan másfél évesen néha játszott vele. Nehéz nem tudja megtartani cipelni magával. De a dalok aranyosak.

Kincsesbödön már szerintem jobb választás. Először még amikor nagyon pici volt akkor csak a tetejét rakosgatta, majd később a zene is egyre jobban érdekelte. Az orra nagy kedvenc volt. De a formákat nehéz belerakni még most se tudja pedig a többi formabedobójába már mind be tudja rakni a formákat. De szerintem ezzel is ráértek egy pár hónapot olyan 9 hónapos kora körül elég megvenni. Ilyenkor nálunk nagy sláger a plüss labda volt. Azt meg tudta fogni és hasonfekve már lehetett vele dobálózni. Nem nagy érték. Később ami jó választás volt játékokban az a játszóasztal nekünk kétféle is volt és imádta. Ez akkor volt nagyon jó mikor tanult felállni.Imádtuk. Egy évesen a tanuló szék is nagyon jó volt még most is használjuk. Azért jó mert funkciója is van nem csak játszani lehet vele.Onnan nézi még most is a tv-t és abban szeret inni is. Az is jó választás volt. AZ zenélő Fisher Pricés könyv is csak felesleges pénzkidobás volt.Most a FP-s ugrálózebra a kedvenc. De szereti a sátrat is. De ezeket mind már csak akkor amikor elkezd járni.Csúszdában és hintalóban hintában is gondolkodhatok.Az ugráló is jó amit az ajtóra lehet rögzíteni az szerintem nem sokára imádná.Én lehhet hogy azt vennék a kicsinek.Könyveket lecserélheted leporeló jellegűre. nekem már egy évesen végig mutogatta az összes állatot benne. Először olyan kisebb fajtát válasz amiben szép színes képek vannak.

2010. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekünk sütifalónk volt, tesómék pedig kutyust vettem. Még most is játszik vele a kislány, pedig már 5 éves lesz. Bár az én fiam is játszik a sütifalóval (6éves), csak most a játszósátorban egy biciklire való hátsólámpát villógóra állít és úgy belerakja a sütifalóba. És szerinte az a kandalló a házikójában. Nem kreatív a gyerek kicsit sem. :D


A másik a mesemondó maci. Attól még szerintem megijedne egy 6 hónapos baba. Mi most kaptunk karácsonyra, de igen mély a hangja és hangos is. Hát altatónak nem jó semmiképp, max, ha a másik szobából mesél a maci. :D

2010. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!