Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Másfél hetes babám...

Edus83 kérdése:

S. O. S. Másfél hetes babám arcán piros pici foltok, vagy pöttyök nem is tudom jelentek meg, de nem hólyagok, mi lehet ez? Első babás vagyok és nem tudom mit tegyek? Nem veszem észre, hogy nyugtalan lenne vagy fájna neki.

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő még pici ugye?Ez akkor valószínű,csak az,amire a bőrgyógyászok azt mondják,babekcéma,de szerintem ez inkább még csak tisztulás.Nálunk minden babának volt ilyen,és abból nem mindenki lett ekcémás.Apró pici piros pöttyök,talán pattanás szerűek.Nem szabad lekaparni,nyomkodni.Bőrgyógyászhoz vidd el,kaptok rá krémet.
2010. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes baba, akkor úgynevezett tejfoltok. Valószínűleg zsírosabb a tejed, nekem is az volt. 4-5 hós volt, amikorra már szépen letisztult. Nem kell vinned sehova, majd magától szépen letisztul.
2010. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen szopizik,szegény elég csúnyácska így:((.
2010. febr. 9. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tejtől, van. ne izgulj elmúlik hamarosan, az én lánykámon is pár hetesen jelentkeztek.
2010. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babámon is volt pár hetes korában ilyen, és Neki a tojástól jött ki. Nem szoktam tojást enni, de olvastam, hogy néha jó lenne, és aznap ettem tojáslevest és rántottát is. Utána olvastam, hogy max. 3 tojás ajánlott hetente. Én aóta nem eszek, és pöttyök sincsenek.
2010. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki hívtam a dokit,és valamit ettem ami ki csapta:))!!4444
2010. febr. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!