Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Hogy tanítsam meg rágni...

SOS. Hogy tanítsam meg rágni a babám?

Figyelt kérdés
14 hós, semmit nem rág, mindent csak le akar nyelni pedig már rég nem turmixolom csak összenyomom vagy van hogy kis hús darabokat kap de azokat is csak nyeli, volt hogy elcsent egy nagyobb kenyér darabot amiből törtem neki a kicsiket betömte és persze fulladt mert le akarta nyelni. mindig mondom neki hogy rágja meg. vagy még korai és túlaggódom? család szerint kéne rég rágnia, van 2 örlője alul, kettő jön felül a szemfogai még hiányoznak és van 8 elöl. ki mikor és hogy szoktatta rá a babáját?
2010. febr. 9. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amióta etetem mondom neki, hogy rágja, és mutatom is, hogy én hogy csinálom.A babák mindent utánnoznak, így lehet tanítani őket.
2010. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy ide írok, de legközelebb szeretném megtalálni ezt a kérdést, mert szeretnék e-mailt írni, ha nem baj ! (Ugyanez a problémám és hátha Ti már előrébb jártok ) !

2010. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nyugodtan írj mailt
2010. máj. 22. 12:35
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom olvasod e de a mailcímedre nem enged küldeni az enyém, írtam de nem ment át
2010. jún. 1. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!