Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok mondani jó és olcsó...

Tudnátok mondani jó és olcsó tápszert? Holnap iratnák fel egy újabb fajtát a kisfiamnak mert nem nagyon hízik?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Lactogen Harmonyt eszi a 4 hós kisfiam !! Teljesen egèszsèges mielőtt megkèddeznètek mièrt ezt a tápot adom neki!Ezt egèszsèges babåk is ehetik!

Köszönöm előre is


2015. jan. 29. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekünk Milumilt írt fel a doki, ez elsőre bevált, Úgyhogy nem tudom, drága-e, nincs mihez viszonyítanom.

Egy doboz kilencszázvalahány Forint volt.

2015. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges másikat íratni,az én lányom is azt ette,és egyáltalán nem baj ha nem hízik rohamosan!Ha az orvos szerint megfelelően fejlődik,nem kell hizlalni a gyereket!
2015. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sima Milumil ? Nem HA-s hogy lehet ilyen olcsó? Ès mèg márkås is tök jó és így kell mondanon hogy Milumil 0 hós vagy mi a pontos neve?
2015. jan. 29. 23:08
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát de mivel 3 hèt alatt 140 gr hízott centire meg mibdenhogy nőtt de súlyra keveset! 2920 gr született ès most voltunk az orvosnál ès 4 hôsan 5140 gr
2015. jan. 29. 23:10
 5/18 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is teljesen egészséges , de a doki a milumil pepti tàpszert írta fel 1 eves koráig 250 Ft volt egy doboz. Azota is azt eszi pedi mar másfél eves :) de vett lactogen harmonyt is , meg mar vagy 5 félét. De ez eleg jo volt :)
2015. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na de a pepti nem tejmentes ?

Azt azèrt nem akarok mert ha meg tejeset kap meg baja lesz mert addig tejmenteset kapott !!

2015. jan. 29. 23:18
 7/18 A kérdező kommentje:
Jesszusom most olvasom hogy a Nestlè ès Milupa tápszerekben valami Gmo gènizé van håt ezt nem hiszem el már semmi nem biztonságos mèg az ártatlan csecsemőket is mèrgezik??
2015. jan. 29. 23:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért ne hízna eleget? Fél éves korára kell megdupláznia a súlyát. Hova akarod hízlalni? Egyébként meg miért nem az orvost kérdezed meg?
2015. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Amugy meg mert orvost váltottunk ès jövő hèten megyünk hozzá oltásra majd kiváncsi leszek ő mit mond rá , mert a règi doki már szurkáltatni akarná meg vasat adatna neki!!!

2015. jan. 29. 23:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Olvastam már a másik kérdésed, és ott írtad, hogy igazából elég sokat alszik, és van, hogy csak 4-szer eszik egy nap, szóval kimarad étkezés. Én inkább ebben látom a hízás mértékének visszaesését. Nem valószínű, hogy a tápszer tápértékével van probléma.
2015. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!