Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem olyan karácsony...

Tudnátok nekem olyan karácsonyi sütiket mondani amiket jó olcsó elkészíteni, é nem is nagyon megterehlő egy 37 hetes kismamának?

Figyelt kérdés
Remélem nem hurrog le senki de most egyszerűen nem birok elkészíteni több órás csodasütiket,és anyagilag is elég szűkös lesz a karácsony,de bízom benne h kisegítettek(mmint nem anyagilag hanem pár jó recepttel :D
2014. dec. 9. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
én 41 hetesen kalacsot meg kenyereket dagasztottan, meg sutogettem ket kapalas kozott :))))) persze nem vagyunk egyformak mindenki annyit vallaljon amennyit bir...nalunk az isler a slager, en mindig azt csinalok, a teszta olcso, lekvar mindenkinek van olyan, csokiba martani meg nem nagy kunszt...2 ora alatt kesz es karacsonyi formazoval is csinalhatod en azzal szoktam.
2014. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaj meg a keksztekercsek, amiket nem kell ugye sutni, tenyleg villamgyors, van egy olyn h turokremes keksztekercs a nosalty.hu oldalan, elronthatatlan es csak haztartasi keksz meg turo kell bele.
2014. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez jó egynek köszönöm...első babánál még én is birtam,egész 39.hétig jártaam fősulira vele(akkor diplomáztam)...de most a lábam is óriásira dagadt,a hasam is szinte kínlódom mig megfordulok az ágyban is :(
2014. dec. 9. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az amerikai sütiket. Muffin például mézeskalács fűszerkeverékkel, fahéjas almával, vagy csak fahéjjal. Hamar megvan, és a díszítéstől lehet még ünnepibb. A másik nagy kedvenc a cookie. Ezt is ízesítheted tipikus karácsonyi fűszerekkel, de törhetsz bele csokit, diót, vagy szórhatsz rá aszalt gyümölcsöt. Mindkettő egyszerű, csak fantázia kell hozzá, és nem drágák.
2014. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus lekváros linzer, piskótatekercs, darálós keksz, vaníliás karika házilag (mint a Pilóta vk, bejgli, kókuszkocka
2014. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szuperek köszönöm :)találtam én is egy nagyon jót:csigatorta ezt se kell még sütni se :)
2014. dec. 9. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

A klasszikus kókuszgolyót is lehet feldobni.

Lehet kapni minden nagyáruházban, sok 100Ft-os és háztartási boltban ezeket az ún. kaptár formákat.


Elkészíted gyorsan a kókuszgolyó alaptésztáját, a formákat megszórod belül kókusszal, belenyomkodod a tésztát kúp formában, belsejébe lehet meggyet vagy pudingot stb. tenni, az alját egy albert keksszel zárod le (pont az a jó méret).

Szétnyitod a formát és úgy néz ki, mint egy piramis vagy fenyőfa vagy kaptár.

Színes gyöngycukorral, mindenféle pici marcipán dísszel ünnepivé is lehet tenni (zld étekszínezékkel fenyőfának is nézheti bárki:), finom, különleges és villámgyors.


[link]


[link]


[link]

2014. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huuu de vagány :)köszönöm
2014. dec. 15. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!