Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ismerik fel a "babák"...

Mikor ismerik fel a "babák" képről az arcokat?

Figyelt kérdés

Lányom 15 hónaposan ismerte fel képről a kutyát, saját magát( azt már előbb) az apját engem és a babát.

Nektek mennyi idős volt mikor felismert titeket képről?


2015. jan. 30. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen pontos hónapra nem emlékszek, de elég korán. Mondjuk ebben szerepe van annak, hogy hobbifotós vagyok és megállás nélkül képeket nézegettünk lányommal. 1 évesen babafotóalbumot kapott családi képekkel és imádta, ekkor már biztos, hogy felismerte a benne szereplő embereket.
2015. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom 7,5 hónapos és épp ezen gondolkoztam tegnap én is, mert tegnap többször rámosolygott az apáról készült fényképre, ami eddig is ott volt. Hogy ez most csak véletlen, vagy már felismerte?
2015. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt,amikor felismerte a képeskönyvben az állatokat,cica,kutya,ló stb.

1 évesen pedig a fényképen az embereket.Saját magát,anyát,apát,mamát,dédit,a tesóimat.

2015. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fotókat annyira még nem nézegettem vele, de kb. 7 hónaposan már egyértelműen felismerte a nagyszüleit Skype-on. Egy bizonyos hanggal szokta üdvözölni őket. Mivel azt csak velük használja, egyértelmű volt, hogy tudja, hogy kiket lát a képernyőn.
2015. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül felismerte képről a családtagokat. Bár nem teljes biztonsággal, mert máig emlegetjük, a férjem rövid barna hajú a munkája miatt gyakran jár öltönyben. Egyszer a kisfiunk rábökött az újságban Orbán Viktorra és közölte: "Apa" :D :D :D.
2015. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!