Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik ismerik az új...

Brigitta04 kérdése:

Anyukák akik ismerik az új csomagolásu Huggiest pelust, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A prémiumra gondolok,Réggebben használtunk már kisfiamnak ilyent de nemtudom csak a csomagolás változott vagy esetleg a minősége is.A Dm-ben akciós most.
2011. ápr. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs érdemleges változás. Én is vettem a múltkor. Nem emlékszem pontosan, hogy a régi milyen volt, de ezzel nincs semmi gond.
2011. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan melyikre gondolsz, de én a múltkor vettem egy új csomagolású huggiest és nagyon megjártam vele. Az volt ráírva hogy economic pack, gondoltam a nagyobb kiszerelés miatt lehet economic, hát nem, hanem az volt economic, hogy nem volt gumis a dereka. Úgyhogy vennem kellett egy régi fajtát, a kék csomagolásút.

De gondolom nem mindegyik új csomagolású ilyen belül, csak én fogtam mellé.

2011. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek, nem vagyok benne biztos hogy itt is ugyanaz a Huggies mint otthon. Itt micimackos minta van rajta. Multkor vettem, jol megjartam vele. Folyott ki belole a pisi is meg a kaki is... Az en fiam 3 honapos, nem tudom melyik meretrol erdeklodsz, de nekunk nagyon nem jott be. Pampers pelussal tokeletesen meg vagyok elegedve.
2011. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 fajta új csomagolású van a premium és az economic.a prémiumot még nem vettem de gondolom az valamivel jobb mint a sima,viszont a másikat ne vedd meg!én is vettem és szar!a régit mi is nagyon szerettük!mennyire jön most ki db.-ja?
2011. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen az economic az a szV,



Igen az economic az a rosszabb minőségű,ez a másik fajta!A prémium ami régen a sötétkék csomagolásu volt.Most 4 méretü pelust használunk.anno még 2 méretüben használtuk akkor jó volt nagyon.Ezért érdeklödöm.

2011. ápr. 15. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó most nézem közben kisfiam is elküldte az első pár sort:)Imád segiteni gépelni!:):)
2011. ápr. 15. 15:00
 7/7 A kérdező kommentje:
A Dm-ben akciós 2999 Ft csomagja.Nekem van még kuponom(remélem elfogadják).
2011. ápr. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!