Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak is szentesiek, illetve...

Vannak is szentesiek, illetve akik ismerik a szentesi nőgyógyászokat? Ki a legszimpibb doki neked?

Figyelt kérdés

Én Lobodánál szültem 2009 (TUDOM MIT CSINÁLT, DE NEM ÉRDEKEL, NAGYON SZERETEM ÉS SAJNÁLOM, NAGYON LELKIISMERETESEN BÁNT VELEM TERHESSÉG ALATT IS. AZÉRT ÍRTAM, HOGY EZZEL A ÜGGYEL KAPCSOLATBAN NEM KÉREK VÉLEMÉNYT. KINEK KI A SZIMPI, ÉS A TÖBBINEK IS VOLT MÁR PERE. ENNYI, ITT LE IS ZÁROM).

Csak neveket kérek, és esetleg véleményt, hogy aki nem szimpi az miért nem.

köszönöm


2010. nov. 10. 07:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Loboda után nekem Csabai a második befutó. A többi nem szimpi, pedig már találkoztam minddel amióta nőgyógyászhoz járok. Illetve még B. Nagy és Józsa is rendes, de ők már elég idősek. Rácz, Apró és Ugocsai nem szimpik.
2010. nov. 10. 07:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, szerintem Csabai doktor idősebb Józsa doktornál. Én Júliusban szültem Józsánál, minden elismerésem, nagyon kedves, türelmes, és profi. Érti a dolgát. Viszont B.Nagy már tényleg túl öreg, és pl. mellettem szült egy másik anyuka, vákuumos lett, B.Nagy vagy 4x tette rá, mindig lecsúszott (annyi lila pukli lett a bébi fején), Józsa mondta neki, hogy cseréljenek helyet, és elsőre kiszedte. Más a taktikája. Így is ismeri mindenki, hogy "kiszedi belőled a gyereket". Persze nem császárral, hanem természetes úton. Én nagyon hálás vagyok neki, és abszolút nem pénzéhes. Vasárnap szült meg nála egy barátnőm, és dec. végén fog egy másik. Ők is meg vannak vele elégedve. Csabai se rossz, ő is nagyon kedves, de csak ennyit tudok róla.
2010. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazad van, Csabai idősebb Józsánál:)
2010. nov. 10. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Rácznál szültem 2009-ben,és a következővel is hozzá fordulnék.Semmi hibát nem hallottam hogy csinált volna.Nekem Józsa is szimpatikus.
2010. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Aprónál szültem,végig nagyon rendes,kedves volt velem!Nem tudok rá rosszat mondani!

A másik aki szimpatikus az Józsa doki!

Rácz az sohasem volt szimpi,sőt velem nagyon bunkó volt...

sokan nem szeretik a stílusa miatt!

2010. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apró nem ultrahangozik.
2010. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!