Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kislanyom elkezdett...

20 hónapos kislanyom elkezdett labujjhegyen járni. Baj van?

Figyelt kérdés
eddig gyonyoruen jart, mostansag tobbszor lábbujjhegyen jár. nem mindig, de sokszor. futni, rendesen telitalpon fut. mi lehet az oka? ortopedhez kell menni?
2010. febr. 9. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, az én lányom is csinálja (18hós), de olyan mintha játékból csinálná, pont mint ahogy leírtad.
2010. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
en is ugy veszem eszre, hogyha elkezd labujjhegyezni...mintha incselkedne.....de enegem nagyon zavar, probalok mas benti cipot papucsot venni neki, vekonyabb talput talan? most olyan vastagabb talpu benti cipoje van, gyakran le akarja vetni, s csak mezitlab lenne legszivesebben. ezt olyan 2 hete csinalja. egyebkent ortoped papucs, ugy latom nem kicsi neki....de veszek most masfajtat egy szammal nagyobbat, kivancsi vagyok hogyan fog viselkedni benne. mert pl. a kint csizmajaban vagy mas kinti cipoben normalisan jar es fut. hasonlo "problemaval" kuszkodo anyukak?
2010. febr. 9. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom is kb. 20 hónapos kora óta csinálja. Mostanában csak néha, de akkor meg vigyorogva mondja, hogy látod anya? pipiskedve járok. Nagyon tündéri balettkisasszony.

Szerintem csak játszik.

2010. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!