Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs tejem és a 7hónapos...

Nincs tejem és a 7hónapos kisfiam nem hajlandó megenni a tápszert, meg szinte semmit. És egész éjszaka fent van, mert hiámyzik neki a szopizás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs tejed? Teljesen elapadt? Ha igen, akkor szerintem előbb-utóbb megeszi a tápszert, ha éhes, ha még nem apadt el, csak kevés van, akkor egy napig folyamatosan ciciztetném és utána is nagyon sűrűn két napig. A harmadik napra helyreáll a tejmennyiség.
2008. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám is 7 hónapos, mondjuk ő már eszik, de szopiznia is kellene még, de már alig van tejem. Reggel és este szopizik, napközben nem hajlandó, mert olyan sokáig kell dudlizni rajta, hogy végre belöveljen, hogy nincs hozzá türelme. Reggeli szopi után kap tápszert, ezt vagy Kubuval adom, vagy a Kecskeméti valamelyik rostosával, mert anyatejes babával nagyon nehéz elfogadtatni a tápszert, simán meg sem issza, csak így..., hát így adom. Próbáld ki, hátha. A tejpépet sem eszi meg, pedig kevertem már azt is gyümölcslével, gyümölccsel, valahogy az állaga nem szimpi neki, viszont találtam a Nestlének innivaló tejpépét, ennek 93%-a tápszer+rengeteg vitamin, az esti szopi után még ezt kap, mióta ezt issza végig alszik éjszaka. Nálunk 4 hónapos kora óta gond van a tejcsi mennyiségével, mindent elkövettem, hogy több legyen és büszke vagyok rá, hogy 6 hónapos koráig kizárólag szopizott, de belefáradtam a sok tejszaporításos módszerbe, ha elapad, hát elapad...És azóta hízik, mióta szilárdat eszik. Egyedül a főzelékekkel nincs gond, az jöhet minden mennyiségben, de én pici sóval főzöm a zöldségeket, mert másképp nem eszi meg. Remélem picit tudtam segíteni.
2008. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!