Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7honapos a kisfiam az ejszakai...

7honapos a kisfiam az ejszakai alvas remalom. Mit csinalok rosszul? Sosem fog ejszaka aludni?

Figyelt kérdés

pici egy szobas lakasban lakunk.tehat muszaj egy szobaban aludnunk..ejszaka felkel sokszor van ugy ,hogy orankent.az elejen a hasfajasra gondoltunk,persze fajt is..most pedig fogzik.kint van mar 4foga.de mikor bekenem az inyet,kap kupot mar fajdalom csillapitot is adtamneki es ugysem alszik..joggal gondolom h valamit elszurtam..a nappali alvasok szepen zajlanak lefektettem es magtaol elalszik..de este ez miert nem mukodik?

elronhattam azzal ,hogy oda vettem az agyba addig mig megszopiztattam ejszakankent?mar eszik szilard kajat is,tehat sokszor nem is ehes..all a kisagyban es dunnyog,kiabal,mert persze lat minket,,ma a parom kiborult h elrontottam vmit,es ot meg mar megszoljan a melo helyen h kalvatlanul nez ki..mit csinaljak h aludjunk ejszaka?


2009. máj. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

mi 8 hónapig küszködtünk, míg azt tanácsolták, hogy rakjuk el a kiságyát máshova. nagy nehezen sikerült is a másik oldalra átforgatni és lám azóta alszik. este fél 9 kor leteszem és reggel 8 ig alszik. immár 10 hónapja.

Egy próbát megér!

2009. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mar atpakoltam a kisagyat de semmi..meg van egy sarok amit nem probaltam ki,de oda nagyon fuja legkondi..mert sajna itt ahol elunk anelkul nehz meglenni..Florida..de kikapcsolom es kiprobalom..koszi..mar arra gondoltam h kikoltozunk a parommal a nappaliba ha felkell a gyerek ejjel ne lasson minket..vagy mar nem tudom..:(
2009. máj. 24. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami térelválasztót vagy paravánt esetleg nem lehet odatenni, hogy ne lásson titeket? Biztos izgatja a fantáziáját, hogy ti mit csináltok ott és ő miért nem lehet köztetek.
2009. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Náluk az ágyban szopi lehetett a kiindulópont:( Nem minden baba reagál egyformán mindenre, és mindenki ezt tanácsolta. Csak hát utána vissza kell tenni a gyerkőcöt az ágyába. Egy ideig működött, aztán ahogy megjött a kis esze, addig üvöltött, amíg közénk nem költözhetett. Most így alszunk. Ki tudja meddig. De legalább este nyolctól reggel nyolcig csukva van a szeme:) (meg a szája:)
2009. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NEM ALSZIK EL KOZTUNK SEM CSAK DOBALJA MAGAT AZ AGYABAN ELALSZIK,DE FELEBRED EZERSZER..
2009. máj. 24. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon nehéz, de lehet változtatni. Szerintem költözzetek ki mindketten egy hétre a nappaliba. Ha sír, bemégy és megnyugtatod, megsimogatod stb.( de nem veszed ki.) Legközelebb csak 3-5 percenként mégy.

Gondolom, ha éjszaka sír, akkor valamikor csak kell aludnia. Egy 7 hós baba kb. kétszer alszik nappal s nem többet 1,5-2 óránál. Az éjszakai "alvás" után pedig rendszeresen felkelteném (pl. 8-kor). Egy hét alatt meg fogja tanulni, hogy az éjszaka alvásra való!

Nagyon nehéz minden családtag számára!!! Ha tényleg változtatni akartok, akkor ez az egyetlen mód. Vagy pedig megvárjátok míg megoldódik magától.

2009. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!