Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13hós fiam,7hónapos kora óta...

13hós fiam,7hónapos kora óta MINDEN éjszaka min 4szer kelMit rontottam el? Miért van ez hónapok óta?

Figyelt kérdés
. Úgy gondolom már mindent kipróbáltam,de semmi nem hat. Nurofen szuszpenziótól a rakás homeós bogyókig,kúpokig már mindent kipróbáltam,de eredménytelen.
2008. dec. 18. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
suttogó titkai...ezt olvasd el, kapsz tippeket, meg kell tanítanod h éjjel alvás van...adj neki kis vizet ha felkel s tedd vissza....vagy mit csináltok éjjel??sír, v éhes??meddig van fent??nappal mennyit alszik??
2008. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktam neki vizet adni,de attól tartok hogy már csak emiatt kel fel??! Van úgy hogy elég csak egy cumi visszarakás,néha vizet is iszik,de van úgy hogy annyira fölébred ÜVÖLTVE (mint a kinek fáj valami) hogy visszakel altatni! Már kivagyok teljesen.
2008. dec. 18. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok...elhiszem szegény h kivagy...s nappal hogy telik??nem viz miatt kel, sztem ez csak vmi nyugtalan alvás lehet....gondolom ugyanakkor teszitek le, esténként minden ugyanúgy zajlik fürcsi etetés, nem??
2008. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De,persze! A napirend az nagyon fontos,arra ügyelünk.

nappal már csak egyszer alszik,1-2 órát. jah és még amit kihagytam,mindig még nappali alvásból is sírva néha üvöltve kel!!! Ez mitől van?

Egy ideig azt hittem rosszat álmodik. Na de már fél éve? minden nap/éjszaka? Na meg többször is?? Kizárt!

2008. dec. 18. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok...sztem is kizárt h minden nap...sajnos nem tudom...nem is alszik sokat nappal, nekem ilyenkor még bőven kettőt aludt...kíváncsi lennék ha egyszer melletted laudna mi lenne...h sírás előtt mit csinál, v egyáltalán felkelne e
2008. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oh,már ebben is jártasak vagyunk. Hányszor de hányszor aludt már mellettem köztünk. javulás nem lett,csak párom aludt rosszabul,akinek másnap kemény fizikai munkát kellett végezni. Ez sem volt megoldás!

Azért köszönöm,hogy próbálsz segíteni,de látod elég reménytelen egy helyzet. Nem is értem,hogy miért alakult ez így ki nála.

Azért ha eszedbe jut még valami,írj légyszives! Köszi!

2008. dec. 18. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanezzel küzdök csak az én fiam 5 hós de 1 hónapja így megy!!! én sem jöttem még rá mit rontottam el pedig eddig végig aludta az éjszakát!
2008. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megoldást nem tudok, csak azért írok, hogy tudd /bár tudom, nem vigasztal hajnali kettőkor :-)/, hogy nem vagy egyedül! Az én fiam 1 éves és idáig EGYSZER fordult elő, hogy csak egyszer kelt éjszaka. Az átlag a 2-3-4, de a 6-7 sem ritka. És már én is mindent kipróbáltam, a suttógótól a homeoig, mindent, amit csak tudok. És mostanában mintha még anyásabb lenne, gondolom, ez az 1 éves kori életkori sajátosság. Tehát: kitartás, én már beletörődtem, hogy pár évig még ez lesz...
2008. dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos pont ma. Ő is felkel még éjszaka legalább 2-szer, de inkább háromszor.Este se alszik el 23 óránál hamarabb. Igaz hogy Ő még szopizik és biztos ezért is riad fel éjszaka.De az elmúlt 6 hónapban kibújt 12 foga, ami nagyon megviselte , főleg a hátsó két nagy fog, ami kb.3 napja jött elő. Szegény gyerek nem is csoda hogy sírva kelt!Akkora fogai jöttek ki! Nem lehet hogy ez a baj?Tudom hogy már mindent kipróbáltál,de sok kitartást kívánok, nem vigasz,de egyszer végig fogja aludni az éjszakát...! ( Én is ebben reménykedem!)
2008. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató együtt érző válaszokat! Tudom előbb-utóbb átalussza,de ez már valami förtelem :D Teljesen készen vagyok,sokszor a napi itthoni munkát is csak úgy csinálom,hogy legyen már végre készen és üljek le. Délután képes vagyok elaludni a gyerekkel,olyan fáradt vagyok.
2008. dec. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!