Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezd akaratos lenni? Vagy...

Kezd akaratos lenni? Vagy minden 6 hónapos baba ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete kezdte 6 hónapos kisfia, hogy elkezd sírni, ha nem az van, amit Ő akar.

Peluscserénél mindig kiszúr magának valamit, popsikrémes tégely, esti fürdetésnél testápolós flakon, kiságyban légzésfigyelő...stb. csupa "ezeket nem szabad" tárgyat szúr ki és ha elveszem tőle, akkor tombol, igaz egy ideig, szerencsére találok mást, pl. peluscsere közben kap egy tiszta pelust, hogy azt morzsolja, fürdetésnél saját üres flakon, de neki mindig a tiltott gyümölcs kell, és szinte hisztizve sír, ha nem kaparintja meg!


2010. febr. 10. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban:) ezek szerint nem csak én szívok.

Nálunk most a favorit a forró radiátor... a szomszédok furcsán néznek rám, szerintem azt hiszik ölöm a gyereket, pedig nem, csak nem hagyom a nem szabad dolgokat.

2010. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nálunk dettó ugyanez van, és állítólag minden baba ilyen, és még ilyen is lesz egy darabig. Nálunk a pelenkázás, fürdetés is kész téboly, mindig hason akar lenni, gondolhatod, küzdünk egymással minden nap :)
2010. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi még csak 5 hósak vagyunk, de nálunk is ez kezdődik. Azt hiszem igen, ez már az akaratuk kinyilvánítása. Nálunk sosem volt gond az öltözködés, de most végigordítja fürdés után, mert ő inkább enne már és aludna...
2010. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem csak üvöltenek már ebben a kórban, megfeszítik magukat, hogy véletlen se tud, hogyan fogd meg/tedd le.

Legalább is nálunk kicsavarja magát.

Első voltam

2010. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Üdv klub tagok :)

akkor nem csak az én kisfiam csinálja ezeket, ez azért megnyugtat :)

Ő is kicsavarja magát, állandóan hasra fordulna, de még a rugit nem sikerült rajta begombolni, de máris azonnal hason...én gombolnám, Ő üvölt....:(

2010. febr. 10. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hós és most kezdi az önfejűségét.Pelenkázásnál,pancsinál csak hason akar lenni.Mikor megfordítom,akkor az egyébként csendes,jó babám visít mint akit nyúznak,mindaddig még fel nem kerül a pelusAztán mint amit elvágnak visszaváltozik jó kislánnyá és elvan a következő peluscseréig.
2010. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Öltöztetés: azon agyaltam vajon mi az egyszerűbb levenni a vizes bodyt, gatyót vagy a gyereket biztonságosan rögzíteni a radiátoron, amíg megszárad.

Evés, ivás: a tízórai innit csak úgy volt hajlandó magára és a szájába locsolni, hogy Ő egyedül, adiig szorosan zárt száj.

2010. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10:12 :)
2010. febr. 10. 14:33
 9/9 anonim válasza:
Szia. 6 hónapos a kisfiam, ugyan ez a helyzet,🙈 enni is úgy hajlandó ha sétálok vele a lakásba🙈 Van egy kutyánk, na azt ha meglássa rögtön közel akar menni hozza, ezzel semmi baj se lenne ha nem próbálná ütni,rúgni, ha nem viszem oda hozza akkor síkít, csip, karmol, üt. Sokszor az se mindegy hogy hogy fogom az ölömbe🤣🤣 Ami nagyon érdekes csak velem ennyire durva a helyzet, az apjával angyalka 🙈🤣🤣
2021. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!