Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amig cicirol etetem a babamat,...

Gnézsu kérdése:

Amig cicirol etetem a babamat, mindig fel kell ejszaka kelnem lefejni a tejet?

Figyelt kérdés
2,5 honapos a baba es este 12 orat is alszik,viszont ilyenkor ejszaka mar annyira feszul a cicim a sok tejtol,hogy arra kelek fel. Megvaltozik ez,es mikor?
2015. febr. 4. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
egy hét és beáll. nem kell fejni.
2015. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen lefejed?Mert akkor azzal stimulálod hogy termeljen.Épp hogy annyit fej hogy ne feszüljön.Nekem 1 hónap kellett mire az éjszakai feszülés elmúlt, 3 hónapos volt.
2015. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én keltem és fejtem 3-4 óránként éjjel is. Szerencsére a fiam megtartotta a jó alvókáját a mai napig, de 4 hó után én megúntam a kelést és el is kezdett fogyni a tej. 5 hóig volt tejem, de így is jó volt, közben már hozzátáplálást elkezdtük. 1 éves
2015. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ. szoptatsz amíg vanaztán kész jöhet a gyümi stb? akkor nem kell kelned. minnél tovább akarod,hogy legyen tejed,és elég is? akkor igen. ha csak nem vagy megáldva patakokban ömlő tejjel és nem vagy tejcsárda, 12 órás kihagyásokkal hipp-hopp le fog csökkeni.nem véletlenül hallani mindenkitől,hogy 3-5 hónapos koráig volt teje akkor alussza át az éjszakát a legtöbb baba. én a mai napig fejek 3 óránként (5hónapos) de van is még tejem meg lefagyasztom az éjszaka lefejtet. szóval dönsd el,hogy mit szeretnél :-)
2015. febr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejd le egy kicsit.Én az elejétől fogva rávoltam kényszerülve mert nem tudtam ciciből etettni a fiam és +ban annyi van hogy csak na 2 l adok le másik kisbabának és még a fagyasztóba is jut 5 és fél hós a fiam van étvágya. Én mondjuk csak reggel délután meg este fejek. Szóval ha nemakarod hogy több termelődjön akkor csak tényleg annyit fejjél le hogy ne feszüljöm. Amit meg lefejtél fagyazd le jó lessz később főzelékekhez stb...A
2015. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!