Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lesz a babám 9 nap...

6 hónapos lesz a babám 9 nap múlva, baj, ha hasról nem nagyon akar visszafordulni?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hósan hasról visszafordult párszor hátra, de ma meg már egyáltalán nem szokott. Hátról hasra szuperul, ahogy leteszem, már fordul is a hasára. Inkább "repülőzik", hason fekve kezét használva tolja magát hátra fele. Minden másban nagyon ügyesen fejlődik, de ez a visszafele forgás idegesít engem. Szerinted jogosan?
2010. febr. 10. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem igen fordul vissza,de csak mert imád hason lenni.Én úgy hagyom.Ha megunta,megfordul.Szerintem ő is meg tudna,hisz már csinálta,csak nem akar.
2010. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, erre nem is gondoltam.:) Köszi szépen! Imád ő is hason lenni, a fejét tartva szemlélődik, játszadozik, háton feküdni nem akar, lehet ezért nem is fordul hátra.:)
2010. febr. 10. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanigy volt! Kb 7 hós korától kezdett egyre gyakrabban hasról hátra is fordulni.
2010. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is hasonló volt a helyzet mint nálatok. Aztán egyszer csak 7 hónaposan elkezdett forogni, hengergőzni oda-vissza. Most 8 hónapos a babám.

2010. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtató, hogy nincs lemaradva.:)
2010. febr. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!