Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány nappal ezelőtt áttörte...

Néhány nappal ezelőtt áttörte az ínyét az első fog. A mellette lévő párja mikorra várható? Ugyanúgy van megduzzadva elöl a kis ínye mindkét fognál.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lassan két hete szenvedünk.Kijött az első fog teteje,és most nem tudom,hogy még az fáj e,vagy már a mellette lévő...annak még nem látom a tetejét.
2010. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még a kislányomról nem tudok nyilatkozni,csak amit Anya mesélt rólam!Nekem 4 hónapos korom előtt egy nappal este kibújt az első,reggelre pedig a mellette levő is!

2010. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát mi is szenvedünk egy jó ideje... Vadul rág mindent, éjjel a kispárnát amikor felsír.

Első: Mennyi idősek vagytok? Az én fiam 6 hós.

2010. febr. 10. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 18-án leszünk 6 hósak.Egy hete jött ki neki az első,de már előtte is nyűgös volt,nem evett.Reggel véres foltot találtam a takarója csücskén,magam mellé kellett vennem aludni,ilyen még soha nem volt,pedig Nurofent is kapott már éjjelre.De nem látom a másikat még készülődni.Őrületesen nyűgös.
2010. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Nurofent milyen rendszerességgel adod? Én nem merem minden nap, ráadásul annyira nem is hat, mint vártam. Nektek jó?
2010. febr. 10. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A kislányomnál az elsö fog 6 hósan és 3 hetesen jött ki alul, a mellette levö pedig pontosan egy hét múlva.

Próbáljátok az Osanit homeopátiás szert, csodákat müvel!

Itt lehet most kapni: [link]

2010. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!