Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lándzsás utifűt lehet adni 16...

Lándzsás utifűt lehet adni 16 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, én csak annyit tennék hozzá, hogy ha nem múlik tőle a köhögése, vagy úgy veszed észre hogy rosszabbodik, azonnal hagyd abba, mert lehet allergiás valamelyik gyógynövényre (ismeretségi körömben volt erre példa)
2015. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia add neki a stodal szirupot igaz azt modják h 2 év alatt nem ajánlott az alk.tartalom miatt de utánanéztem és kevesebb benne ag alk.mint az ambroxolban amit már 3hónapos gyereknek adnak. Én a stodalt adtam a 4 hónaposomnak és használt csak arra figyelj hogy kizárólag műanyag vagy üveg felülettel érintkezhet tehát ne fém kanállal add be neki és teljen el 30 perc az evés és a beadàs között!
2015. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnám mert alkohol tartalmú.
2015. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt elfelejtettem irni hogy naturlandos,bár nem tudom mi a különbség közte.mennyit adhazok neki belőlle?
2015. febr. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!