Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtátok először: natúr...

Mikor adtátok először: natúr joghurt, túró, tojássárgája, virsli (jó minőségű)?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Off: Erre én is kíváncsi volnék...

8 hónapos a kislányom és gondolkoztam a natúr joghurton. Korai volna még? Mindenhol mást olvasok :P

2015. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lisztérzékeny vagyok, emiatt a tejes dolgokat 2 hó eltolással kapta. 10 hónaposan kóstolt 1-2 kiskanál joghurtot, kefirt, de csak az ételébe keverve és 12 hónaposan kaphatott először egy adag joghurtot uzsonnára. Tojássárgája ment előbb sztem, virslit egy éves után kb, én is jó minőségűt szoktam venni.
2015. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Joghurt, turo 8,5 honaposan. Tojassargaja 9 honaposan.

Tapszeres, 5 honaposan kezdtuk a hozzataplalast.

2015. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Joghurt, túró 8-8,5 hó

Tojássárgája 10,5 hó

13 hónapos, virslit még nem kapott.

2015. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a natúr joghurttal kezdtünk olyan módon, hogy egy-két kiskanállal habartam a főzelékét vagy meggyszószt készítettem a krumplihoz, főtt húshoz. 8-9 hónapos lehetett. Ezután reszelt trappista sajt következett a főzelékbe. A túrót csak ezek után adtam gyümölcsbe keverve. Az nagyon laktató, és a védőnő szerint a legnehezebb is. Ezt kb. 11 hónaposan kapta. A tojás sárgáját és fehérjét viszonylag gyorsan egymást követően kóstolta, egy éves kora körül ill. után. Virslit, sonkát is ilyentájt adtam először.
2015. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hósan kezdtem adni a joghurtot, pár hét múlva a túrót, ezzel egyidőben a tojást, kb 10 hósan kapott először virslit.
2015. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!