Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mikor cseréltétek...

Anyukák, ti mikor cseréltétek le a rácsos ágyat rendes kiságyra?

Figyelt kérdés
Kisfiam két éves és még abban alszik. Nagyobb méretet vettünk, nem kicsi neki, és szereti. Kivehető lenne a rács, de még nem vettem le. Kistesó nincs, szóval nem kell neki a kiságy. Nem akart még kimászni soha. Attól félek, ha leveszem a rácsot, akkor egész éjjel mászkálni fog, mert elég izgága, és sokszor fennvan éjszaka is. Beszélget egy kicsit, és magától visszaalszik, nem kell bemenni hozzá. Így legalább pihen, mert nappal egy percre nem áll meg. Szerintetek? Vannak jelek amik arra utalnak, hogy le kell cserélni? Hagyhatom még benne? Bevallom őszintén, nekem kell az éjszakai alvás, semmiképp nem szeretnék egész éjszaka félálomban fülelni, hogy vajon merre jár a kis babócám :)
2015. febr. 7. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem le a rácsot, amikor már át tudott mászni rajta, mert a másik oldal elég magas, így nagyot eshetett volna. Én is azért vártam vele, mert féltem, hogy nem fog elaludni egyedül, mászkálni fog. Alaptalan volt a félelmem, meg sem próbálta. 19 hónapos volt.
2015. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18 hónapos volt!
2015. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem 22 hónaposan került leesésgátlós junior ágyba.
2015. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fiam is januárban volt kétéves és még abban alszik, elfér benne, bár már többször koppan éjjel keze, lába, feje, ahogyan forgolódik. Ő is elég izgága, kimászni nem tud. Én még várok az ágyváltással, egyrészt mert szereti, másrészt, este nehéz lenne az altatás, mert mindig felkelne. Éjjel nem mindig ébred, de szerintem akkor is szökne. Szerintem még nem érett rá.
2015. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, én is így vagyok:) eddig még nem jutott eszébe kimászni. Csak kezdem kicsit furcsának érezni, hogy ennyi idősen már mindenki kiságyban van, ő meg rácsosban alszik. De szereti :)
2015. febr. 7. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 éves és rácsos kiságyban alszik. Szereti nagyon. Nekem eszembe sincs másikat venni.
2015. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kapott a fiam 90X200-as ágyat. Soha nem mászkál, alszik ugyanúgy, mint a kiságyban. Mondjuk ő nagyon szeret aludni, az ágy az alvást jelenti neki.
2015. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura, h még rácsos ágyban alszik. Én nem foglalkozok azzal, h más gyerek hol alszik. (Sokan a szülők közt.) nekünk és a fiunknak is a rácsos ágy jó egyelőre. 4es voltam
2015. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!