Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos baba ihat erdei...

13 hónapos baba ihat erdei gyümölcs ízű teát?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne ihatna? Úgy érted, hogy erdei gyümölcsízű fekete tea? Ebben a korban ez utóbbi sem probléma!
2015. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcsteát igen (feketét nem ajánlják, de egyszer-egyszer az sem probléma)! Én mindenesetre mindig odafigyelek hogy kizárólag gyümölcsteát vegyek, és alkalmanként kap a 16 hósom. Rengeteg teára (pickwick) rá van írva hogy milyen gyümölcs ízű...és ott van alatta hogy black tea.
2015. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdezi, mert az erdei gyümölcsök allergének,mint a málna, eper. Az én fiam is ennyi idős, én még nem próbáltam adni neki. Szerintem itass vele egy picit, és figyelgesd. Sajnos nem tudom, hogy a vízben is kioldódik-e ez az fehérje, tehát bekerül-e a teába. Én úgy vélem, nem.
2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ihat ha nem fekete tea.Én lányom a málnás pickwicket szereti én is azt iszok vele együtt.
2015. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!