Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felállásnak számít?

Felállásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha jàtszunkba földön odamàszik a kisfiam ès ha nyújtom neki a kezem belekapaszkodik és felhuzza magàtòl.
2015. febr. 8. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, aki csak az önálló, kapaszkodás nélküli felállást tekinti annak (pl: szoba közepén). Én a te leírásod alapjá már felállásnak számítottam a fiamnál. Bár ő a dohányzó asztal mellett húzta fel magát, de ugyanaz. :)
2015. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem tudom mennyi idős a babád, Az én 7 hónaposom bár még nem mászik, de ha pl hason fekszik és nyújtom a kezem neki eddig csak ülésbe felhúzta magát, mostanában ahogy ülésbe húzza magát már nyomja is ki magát állásba, de én nem gondolnám hogy ez állás lenne még.
2015. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi még, hogy én majd akkor veszem állásnak, ha pl a kiságy rácsába, szekrénybe stb kapaszkodva magától feláll.
2015. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az én fiam 8 hónapos és 2 hónapja mentem be arra a szobába, hogy a dohányzó asztal mellett álldigál. Azt inkább hívnám állásnak, ha nem működik közre ember.
2015. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!