Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha etetés után büfiztetem...

Baj ha etetés után büfiztetem a kicsit de csak büfi jön és nem bukik vissza semmi?

Figyelt kérdés
Tápszeres amúgy mert sajnos vizes a tejem és nem elég neki

2015. febr. 9. 15:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
csak az első két hétben volt egy kis tejci ami vissza jött belőle viszont amióta tápszert kap egyáltalán nem bukik.akkor megnyugodtam gondolom kevesebb levegőt nyelhet és ez miatt nem bukik.
2015. febr. 9. 15:41
 12/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, annak, aki nem érti az iróniát. Nálunk a büfik néha felértek egy hányással, de természetesen sarkítok. Nem csak egy kis büffencsek voltak, hanem beterítették a pólómat, a földre is jutott, de nyilván nem hányt. Szerintem az ötös is így értette, elnézést kérünk a pontatlan fogalmazásért.
2015. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nagyon tudatlan, vagy félreinformált ismerőseid lehetnek, ha szerintük az a tuti, ha egy gyerek bukik. Szerintem gyerekgondozás témában ne tőlük informálódj...

2015. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Anyatejes gyerekeimből a nagyobbik néha akkorákat büfizett, hogy azt néztem, nem lett -e valami baja tőle. De bukni nagyon ritkán bukott. Én a vizes tejen akadtam le. Ki mondta?
2015. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a védőnő mondta hogy vizes a tejem és azért nem hízik a kisfiam.beteg lettem mikor hazajöttünk a kórházból antibiotikumot is kellett szednem 4097grammal született a kisfiam,mikor a kórházból haza jöttünk akkor 3770gramm volt,most egy hónapos viziten pont annyi volt a súlya mint amennyivel született.A baba 3 óránként evett,meg mikor hogy volt éhes.A védőnő ezért mondta hogy valószínűleg vizes a tejem és nem tápláló.Tápszert kaptunk,de mellette ugyan úgy szoptatom
2015. febr. 9. 17:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem baj
2015. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
válts védőnőt..
2015. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vizes tej? Ilyen nincs.
2015. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!